DataLife Engine > Топ-новини > Житомирщина: Вадим Кривенко - Пенсійний вік підвищуватись не буде

Житомирщина: Вадим Кривенко - Пенсійний вік підвищуватись не буде


13.12. Разместил: yuriy
Цього тижня з боку Секретаріату Президента знову було піднято тему підвищення пенсійного віку. Депутат обласної ради Вадим Кривенко (фракція БЮТ) впевнений в неприпустимості впровадження такої «турботи» про українців.

Як варіант, Секретаріатом пропонувалось підвищення пенсійного віку по три місяці на рік. Деякі кандидати в президенти, зокрема Арсеній Яценюк також запропонував українцям працювати довше. З такою пенсійною реформою багато людей зможуть і не дожити до пенсійного віку. Противниця таких нововведень – прем’єр-міністр Тимошенко, її думку підтримують і депутати БЮТ на місцях. Як повідомив нам депутат Житомирської обласної ради Вадим Кривенко: «Наша політична сила проти зміни пенсійного віку. Пенсійна реформа дійсно актуальна для України, тим більше, що кількість працюючих постійно зменшується, але перекладати проблеми пенсійного забезпечення на плечі людей не можна». Він також звернув увагу на те, що середня тривалість життя у нашій країні становить 62-65 років, а для Житомирщини, яка постраждала в наслідок Чорнобильської аварії – це взагалі болюче питання.

Втім вихід є: «Нещодавно уряд запропонував концепцію пенсійної реформи, розраховану на декілька років, яка передбачає рівноправне та справедливе соціальне забезпечення пенсіонерів, при цьому пенсійний вік змінюватись не буде».

Вернуться назад