DataLife Engine > Топ-новини > Литвин на Житомирщині: Потрібно інвентаризувати наявні у державі дитсадки

Литвин на Житомирщині: Потрібно інвентаризувати наявні у державі дитсадки


21.12. Разместил: yuriy
Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин висловлюється за необхідність інвентаризації наявних у державі дитячих садків.

За інформацією прес-служби Верховної ради України, про це В.Литвин заявив під час перебування в дитячому садку №1 міста Малин Житомирської області, де він перебував з робочою поїздкою.

За його словами, нині трохи більше 50% дітей дошкільного віку охоплені дитячими садочками. «Навіть у Малині стоїть черга, аби влаштувати дитину до дитячого садка», - сказав В.Литвин.

Саме тому необхідно зробити інвентаризацію наявного фонду цих закладів та, можливо, повернути попередній статус тим дитячим садкам, які були віддані податковим інспекціям та приватним структурам, сказав керівник парламенту. В.Литвин наголосив на необхідності належного облаштування дитячих закладів, «бо сучасні діти житимуть в інформаційному суспільстві, і знання сучасної техніки, комп`ютерів, інформатики буде таким же необхідним, як і здобуття грамоти».

У День Святого Миколая Голова Верховної Ради України побував у двох дитячих садках Малина, зробив їм подарунки, зокрема, пральну машину і холодильник.

Спілкуючись з журналістами, В.Литвин зазначив, що також отримав чудовий подарунок - радість спілкування з дітьми. Він ще раз наголосив на необхідності всіляко підтримувати дитячі дошкільні заклади, адже вони тримаються, в основному, «на ентузіазмі батьків їхніх вихованців та на трудових колективах».

Водночас керівник парламенту зазначив, що у святкові дні варто говорити не лише про дітей. В.Литвин нагадав, що на сьогодні заборгованість по зарплаті становить 1 млрд. 700 млн. грн., і це, за його словами, борг в основному перед активною молодою частиною працюючих, які мають дітей. За словами В.Литвина, одним з першочергових завдань має стати розв`язання цієї проблеми.

Прибувши до міста Малин, В.Литвин також побував у Свято-Михайлівській церкві, поспілкувався з місцевими жителями та привітав їх з Днем Святого Миколая.

Вернуться назад