«Нове обличчя кордону» продовжує відбір до реформованих підрозділів Держприкордонслужби

15.09 10:28    
«Нове обличчя кордону» вже кілька років успішно реалізовується в Держприкордонслужбі за сприяння представництва Посольства США в Україні та Міжнародної організації міграції в Україні. Цей проект направлений на реформування прикордонних підрозділів і створення сучасних відділів з професійним, вмотивованим, принциповим персоналом, що буде ефективно виконувати функції держави на кордоні.

В рамках проекту до різних підрозділів Державної прикордонної служби відібрано сотні найкращих представників як з цивільної молоді, так і з військовослужбовців. Вони вже заступили на службу та покращують рівень з охорони і безпеки державного кордону.

Загалом протягом цього року в рамках проекту пройдуть чотири основні хвилі відбору осіб у лави Держприкордонслужби. Поетапно вони стартували 1 лютого і подача анкет до останнього закінчиться всередині листопада.

Всього проект охопив 10 підрозділів, зокрема 4 з них у Львівській області, 2 – в Волинській, а інші в Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Нині, частина учасників, які пройшли основні етапи відбору, серед яких тестування та перевірка фізичної підготовки, продовжують опановувати прикордонну справу на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. Кандидати з числа цивільної молоді підготовку проходять за навчальною програмою «Молодший інспектор прикордонної служби». Вони отримують основний об’єм базових знань та практичних навичок, які дадуть можливість застосувати їх під час виконання завдань з охорони державного кордону. Відмітимо, що також ними опановуються знання з тактики прикордонної служби та прикордонного контролю, де вивчаються загальні положення з охорони державного кордону України, види прикордонних нарядів, їх обов'язки та основні способи несення служби, паспортні документи та види їх захисту, порядок пропуску через державний кордон осіб.

Додамо, що у Головному центрі підготовки особового складу також організовані курси підвищення кваліфікації для військовослужбовців, які вже проходили службу в підрозділах охорони кордону та пройшли конкурс відбору проекту «Нове обличчя кордону». Основна увага приділяється питанням адміністративного провадження, антикорупційній діяльності, вмінню вирішувати конфліктні ситуації тощо.

Ще частина кандидатів зараз проходить фізичні випробування і співбесіди, а у підрозділи «Пархоменкове», «Рава-Руська», «Краківець», «Харків-аеропорт» продовжується подача анкет бажаючими. У ці підрозділи анкети приймаються до 28 вересня.

Крім того відмітимо, що 17 вересня розпочнеться анкетування для проходження служби в оновлених підрозділах – «Шегені» Мостиського прикордонного загону та «Дніпро-аеропорт», а також буде відкрито відбір в «Римачі» і «Одеса-авіа».

Повідомляємо, що кожен, хто пройде відбір, гарантовано отримає стабільну та престижну роботу, гідний рівень грошового забезпечення – від 9 тисяч гривень, гарантований соціальний захист, професійну підготовку за міжнародними стандартами і перспективу кар’єрного зростання.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 14:09
Донецкая область: пожарные спасли 14 га пшеницы на корн ...
Сьогодні 11:18
Хмельницкие спасатели оперативно ликвидировали пожар на ...
Сьогодні 11:08
Днепропетровская область: с места пожара госпитализиров ...
Вчора 17:38
Українців та турків на автомобілях з невідповідними ном ...
Вчора 14:20
На Волині прикордонники завадили планам цигаркових конт ...
19 липня 17:22
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вы ...
19 липня 10:20
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на пя ...
17 липня 17:57
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на че ...
16 липня 22:59
Утренний макияж: От женской привлекательности – до каче ...
15 липня 23:53
Ателье по пошиву одежды: От мастерства – до качественно ...
19 липня 13:52
У Житомирі поліція з’ясовує обставини хуліганства щодо ...
18 липня 12:19
У Житомирі водію, який намагався за одну тисячу грн від ...
18 липня 10:00
ДТП у Житомирі: На проспекті Миру Lexus збив жінку
17 липня 19:54
На «гарячому» в Житомирській області затримано ще одног ...
17 липня 11:13
Фатальна ДТП у Житомирі: Поліція розшукала водія, який ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення