Соціальний проект «Рука допомоги» потрібно подовжити на 2019 рік, - Андрій Рева

13.12 18:44    
Дію пілотного проекту «Рука допомоги» потрібно подовжити на 2019 рік. Про це заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час підсумкової конференції проекту, що відбулася 13 грудня у Львові.

«Проект «Рука допомоги» розпочинався як експеримент. Ми шукали нові механізми, які дадуть можливість людям, у яких немає роботи і які живуть за рахунок державної соціальної допомоги, повернутись на ринок праці, утримувати себе і свої сім’ї та стати повноцінними учасниками економічного життя країни. Сьогодні можна впевнено сказати - цей експеримент вдався. Навіть більше - ми побачили позитивний вплив не лише на учасників, проект вивів на новий рівень взаємодію між місцевою владою, соціальними службами та місцевим бізнесом. Тому ми будемо шукати можливості продовжити проект на 2019 рік», - заявив Андрій Рева.

Міністр також відзначив, що з початку реалізації проекту «Рука допомоги» малозабезпечені та внутрішньо переміщені особи подали 5,5 тисяч заяв на участь у ньому. Понад дві тисячі осіб вже знайшли для себе постійне місце роботи, близько тисячі - взяли участь у тимчасових роботах на користь громади, а 243 - отримали поворотну фінансову допомогу на започаткування власної справи.

За словами Андрія Реви, проект «Рука допомоги» успішно виконує своє основне завдання - всі учасники проекту, які розпочали підприємницьку діяльність, продовжують працювати, сплачувати податки та виконувати свої зобов‘язання в рамках проекту. Станом на 1 грудня новоспечені підприємці сплатили до бюджету та Пенсійного фонду більше 1,3 млн гривень податків і зборів та створили 56 нових робочих місць.

Крім того з 2018 року в рамках проекту «Рука допомоги» Уряд стимулює також малий бізнес до створення робочих місць для соціально вразливих категорій населення. Надання підприємствам безвідсоткової поворотної фінансової допомоги на закупівлю обладнання дозволило не лише створити понад 170 нових робочих місць, а й стимулювало розвиток малого підприємництва в невеликих населених пунктах пілотних регіонів.

«Держава повинна і надалі використовувати стимули для того, щоб спонукати громадян подолати залежність від соціальних виплат та брати на себе відповідальність за власний добробут. Досвід, накопичений під час дії пілотного проекту «Рука допомоги», стане хорошим підгрунтям для нового закону, який зараз розробляється Мінсоцполітики. Саме цей досвід дозволить поширити практики стимулювання зайнятості та підприємництва на всю країну», - додав Міністр.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:56
25 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:43
Сергій Дейнеко: Прикордонники разом з МОЗ перевірятимут ...
Вчора 18:37
Справу офіцера-прикордонника, який за хабар незаконно р ...
Вчора 17:44
Прикордонники разом з моряками ВМС ЗСУ відпрацювали спі ...
Вчора 17:21
«Порубному» прикордонники виявили «Mercedes», нашпигова ...
Вчора 18:38
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на ср ...
Вчора 13:31
Сергій Дейнеко в пункті пропуску «Тиса» проконтролював ...
Вчора 13:28
Ольга Оніщук: Оновлений ЄДР планується запустити в тест ...
Вчора 13:25
Мінсоцполітики та Офіс Генпрокурора викриває корупцію у ...
Вчора 13:20
Аудитори Черкащини у січні 2020 року забезпечили відшко ...
Вчора 10:00
У Житомирі СБУ затримала кіберполіцейського на вимаганн ...
Вчора 09:08
В центрі Житомира затримали автозлодія
24 лютого 10:50
Поліція: Вилучена у Житомирі граната – навчальна і не с ...
23 лютого 23:01
Житомирянин викрадав автомобілі у Києві та Чернігові. Ф ...
21 лютого 12:44
Контррозвідка СБУ попередила на Житомирщині збут понад ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення