На базі Національної академії внутрішніх справ розпочато курси підвищення кваліфікації для судових експертів Держприкордонслужби

09.04 16:33    
Держприкордонслужбою України продовжується планова робота щодо підвищення професійних навичок судових експертів у сфері техніко-криміналістичного дослідження документів.

Так, цього тижня на базі Навчально-наукового інституту №2 Національної академії внутрішніх справ України розпочато проведення курсів підвищення кваліфікації для персоналу Головного експертно-криміналістичного центру Держприкордонслужби та його відокремлених структурних підрозділів, присвяченим актуальним питанням призначення та проведення судових експертиз і нововведенням в процесуальному законодавстві України.

До участі у курсах також залучено представників кафедри кримінального права та процесу Національної академії ДПСУ, Головного центру оперативно-технічних заходів Держприкордонслужби, Головного центру підготовки особового складу ДПСУ та Окремого КПП «Київ».

Сучасний етап розвитку криміналістики в умовах широкого впровадження у правоохоронну діяльність новітніх технологій сприяє значному розширенню можливостей щодо підвищення ефективності експертного забезпечення судочинства. Специфіка сучасних криміналістичних досліджень потребує застосування новітніх методик, техніко-криміналістичних засобів та залучення наукового й практичного досвіду фахівців з різних галузей знань.

Так, під час занять персонал Держприкордонслужби ознайомлять із передовим досвідом щодо організації та здійснення судово-експертної діяльності у правоохоронних органах України. Зокрема щодо техніко-криміналістичного дослідження паспортних документів.

Варто зазначити, що такі курси надалі стануть ефективною складовою фахової підготовки судових експертів, яка сприяє підвищенню якості проведення різного роду експертиз та досліджень для органів Держприкордонслужби, інших правоохоронних органів з метою запобігання, виявлення, розслідування кримінальних та інших правопорушень у сфері охорони державного кордону України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:14
22 січня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:24
Партію сигарет контрабандисти планувати переправити чер ...
Вчора 17:54
Ціна обману. В «Борисполі» прикордонники виявили двох а ...
Вчора 17:44
Партію сигарет контрабандисти планувати переправити чер ...
Вчора 17:37
Працівниками Київської митниці Держмитслужби вилучено 5 ...
Вчора 18:26
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на че ...
20 січня 22:20
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
18 січня 16:03
Інформація про доходи урядовців
18 січня 15:56
Прокуратура спільно з податківцями припинила незаконне ...
18 січня 15:48
Аудитори провели державний фінансовий аудит діяльності ...
21 січня 10:19
На околиці Житомира у сміттєвому баку виявили... протит ...
20 січня 12:25
У Житомирі викрили розповсюджувача наркотиків через «за ...
18 січня 11:17
В Житомирській області зник 14-річний підліток - оголош ...
17 січня 15:31
У Житомирі незаконно продали об’єкт культурної спадщини ...
17 січня 12:15
В масштабній ДТП під Житомиром травмовано чотирьох люде ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення