У Києві відбулася робоча зустріч керівників прикордонних відомств України та Болгарії

10.04 17:20    
Робоча зустріч Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Петра Цигикала та Директора Головної дирекції «Прикордонна поліція» Міністерства внутрішніх справ Болгарії головного комісара поліції Светлана Кічікова відбулась у м. Києві.

Під час зустрічі керівники українського та болгарського прикордонних відомств обговорили обстановку на державних кордонах, особливості охорони морських кордонів та взаємодію і перспективи розвитку.

Голова Державної прикордонної служби ознайомив болгарську делегацію з результатами перетину кордону після впровадження безвізового режиму з ЄС та основними ініціативами й завданнями прикордонного відомства України в цьому контексті. Також очільник Держприкордонслужби України довів іноземній делегації загальну обстановку на державному кордоні України, зокрема в акваторіях Чорного та Азовського морів, основні результати оперативно-службової діяльності Державної прикордонної служби України за 2018 рік щодо протидії торгівлі людьми, нелегальній міграції, незаконному переміщенню зброї, засобів терору, наркотиків та товарів.

У свою чергу, болгарська Сторона ознайомила з результатами оперативно-службової діяльності Головної дирекції «Прикордонна поліція» Міністерства внутрішніх справ Болгарії в 2018 році, основними статистичними показниками, а також з інформацією про інтегровану систему спостереження за кордоном. Також колеги з Болгарії поділилися досвідом проведення заходів з протидії міграційному притоку та боротьби з нелегальною міграцією і сучасними формами співробітництва прикордонної поліції.

Під час зустрічі також обговорювалися загрози прикордонній безпеці, з якими стикаються прикордонні відомства України і Болгарії, та способи їх найбільш ефективного подолання.

Окремо Петро Цигикал довів обстановку в районі проведення Операції об’єднаних сил, а також розповів про деякі результати служби на кримському напрямку – вздовж адміністративної межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією України АР Крим.

В ході зустрічі обговорювалися особливості забезпечення прикордонної безпеки на морській ділянці кордону, стан розбудови та основні результати діяльності Морської охорони та перспективи її подальшого розвитку. Болгарська Сторона поділилась досвідом організації охорони морської ділянки кордону в Чорному морі.

Обидві сторони позитивно оцінили стан співробітництва прикордонних відомств України і Болгарії в контексті участі в спільних операціях Європейської Агенції прикордонної та берегової охорони FRONTEX, а також обговорили основні напрямки подальшого розвитку співробітництва, а саме: обміну досвідом у сфері охорони та контролю сухопутної ділянки кордону, охорони морської ділянки і організації й контролю аеропортів.

Наприкінці зустрічі керівники прикордонних відомств України і Болгарії підписали План розвитку співробітництва між Державною прикордонною службою України та Головною дирекцією «Прикордонна поліція» Міністерства внутрішніх справ Болгарії на 2019-2020 роки та домовились провести наступну зустріч керівників прикордонних відомств України та Болгарії в 2020 році.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:14
22 січня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:24
Партію сигарет контрабандисти планувати переправити чер ...
Вчора 17:54
Ціна обману. В «Борисполі» прикордонники виявили двох а ...
Вчора 17:44
Партію сигарет контрабандисти планувати переправити чер ...
Вчора 17:37
Працівниками Київської митниці Держмитслужби вилучено 5 ...
Вчора 18:26
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на че ...
20 січня 22:20
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
18 січня 16:03
Інформація про доходи урядовців
18 січня 15:56
Прокуратура спільно з податківцями припинила незаконне ...
18 січня 15:48
Аудитори провели державний фінансовий аудит діяльності ...
21 січня 10:19
На околиці Житомира у сміттєвому баку виявили... протит ...
20 січня 12:25
У Житомирі викрили розповсюджувача наркотиків через «за ...
18 січня 11:17
В Житомирській області зник 14-річний підліток - оголош ...
17 січня 15:31
У Житомирі незаконно продали об’єкт культурної спадщини ...
17 січня 12:15
В масштабній ДТП під Житомиром травмовано чотирьох люде ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення