Міністерство у справах ветеранів презентувало концепцію формування єдиного ветеранського простору Трастовому фонду НАТО

13.04 13:26    
Сьогодні відбулося перше засідання робочої групи під координацією Міністерства у справах ветеранів з представниками Трастового фонду НАТО зі створення системи зміни військової кар'єри на професійну цивільну. Під час зустрічі було презентовано концепцію формування єдиного ветеранського простору, яка має стати базовою.

«Наша головна стратегічна ціль – побудова системи клієнтоорієнтованого Міністерства. Ми знаємо і розуміємо потреби і проблеми клієнта, і маємо запропонувати механізми їх вирішення та зняття напруги», - зазначила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Як повідомила координатор робочої групи, заступник Міністра Оксана Гаврилюк, основним завданням Міністерства є соціалізований ветеран і його родина. «Ми свідомі того, що соціалізація залежить від того, наскільки якісно ветеран переходить від військової кар'єри до цивільної», - зазначила вона.

«Усього цього можливо досягти тільки шляхом ефективної міжвідомчої координації. Тож я дуже вдячна Міністерству соціальної політики України за співпрацю та підтримку», - підкреслила Ірина Фріз.

Як зазначила заступник Міністра соціальної політики Олександра Чуркіна, Міністерство, яке вона представляє, розуміє, як важко будувати роботу з нуля і готове всіляко підтримувати Міністерство у справах ветеранів не тільки на етапі узгодження документів, але і загалом. «Ми повністю підтримуємо концепцію створення єдиного ветеранського простору, що надаватиме соціальні послуги. Разом з тим ми добре розуміємо, які виклики і складнощі виникатимуть і вже існують, зокрема, щодо неможливості отримання психосоціального профайлу ветеранів. Це питання можна вирішити чіткою міжвідомчою координацією, і ми готові до співпраці», - зазначила Олександра Чуркіна.

У свою чергу Менеджер Програми соціального захисту військовослужбовців представництва НАТО в Україні Крістофер Штаудт подякував Міністерству у справах ветеранів за співпрацю. «Головний ключ нашої роботи – міжвідомча координація і співпраця, і ми раді бути частиною цього», - наголосив він.

У той же час радник з питань розвитку Посольства Королівства Норвегії в Україні Петер Баук зазначив: «Перед вами стоїть величезний виклик – запустити в роботу Міністерство та розробити єдиний державний підхід до роботи з ветеранами. І я впевнений, що ви з цим справитеся».

З огляду на розпорошення надання послуг ветеранам між міністерствами та організаціями, а також безцінну допомогу наших міжнародних партнерів, особливо Трастового фонду НАТО, стратегічною ціллю є чітка координація співпраці з Міністерством у справах ветеранів.

«Наше Міністерство тільки набуває інституційних спроможностей, але без міжнародної підтримки нам буде вкрай важко зробити це. Тому я щиро вдячна за цю можливість і сподіваюся на результативну співпрацю», - підсумувала Ірина Фріз.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:32
Столичные спасатели ликвидировали возгорание травяного ...
Вчора 18:19
На Буковині подорож трьох азіатів до Румунії не вдалася ...
Вчора 17:50
Днепропетровская область: ликвидировано возгорание в мн ...
Вчора 17:49
На кордні з Румунією прикордонники запобігли черговим с ...
Вчора 17:19
«Справи Майдану»: ДБР повідомило про підозру учаснику з ...
Вчора 22:42
Уряд ухвалив концепцію розвитку STEM-освіти до 2027 рок ...
Вчора 22:39
Денис Шмигаль привітав будівельників з професійним свят ...
Вчора 22:36
Мінфін: Понад 27,3 млн грн отримали учасники за скасова ...
Вчора 22:33
Прем’єр-міністр доручив перевірити умови зберігання амі ...
Вчора 22:29
Міністр Кабінету Міністрів України провів нараду з пред ...
04 серпня 13:28
На Житомирщині до 6 років за гратами засуджено командир ...
04 серпня 11:21
Житомирянин потрапив на гачок Інтернет-шахрая
03 серпня 17:38
У Житомирі СБУ викрила на корупції посадовця Державної ...
03 серпня 12:08
Інспектор відділу протидії кіберзлочинам Житомирщини по ...
03 серпня 10:39
Військовий та його дружина постануть перед судом за те, ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення