Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити конкуренцію й не дати підвищити ціни
07.04.2020 09:50 Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити к ...
Інтерв\'ю з Сергієм Сухомлином, міським головою Житомира
Про проект Контакти Реклама

Українські лікарі мають доступ до освітньої онлайн-платформи Британського медичного журналу

23.05 22:18    
Міністерство охорони здоров'я України та Британський медичний журнал (BMJ) уклали нову угоду для продовження дистанційного навчання та розвитку сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів.

22 травня у Києві відбулась конференція “Безперервний професійний розвиток лікарів: можливості з Британським медичним журналом” за участі лікарів, експертів МОЗ України та Світового банку. Під час конференції директорка із стратегічного розвитку BMJ Морган Кіндберг представила нову угоду про продовження дистанційного навчання та розвитку сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів, а лікарі обговорили переваги онлайн-навчання на платформі BMJ.

Тепер 4 тисячі українських лікарів первинної медичної допомоги протягом року матимуть доступ до освітніх онлайн-платформ BMJ Best Practice і BMJ Learning («Найкраща практика «BMJ» та «Навчання з BMJ»). Навчання за світовими стандартами лікування, результатами новітніх досліджень та наукових публікацій та допомога у прийнятті клінічних рішень - все це можна опанувати, полишаючи домівки.

Наразі доступно 454 навчальних модулів з різних галузей медицини українською мовою, також лікарі мають доступ до модулів іншими мовами. Нова угода додатково передбачає переклад ще 45 навчальних модулів з раннього виявлення та лікування найбільш поширених в практиці сімейного лікаря захворювань - діабету, ожиріння, серцево-судинних захворювань, раку молочної залози тощо. Співпраця між МОЗ України та BMJ відбувається в рамках оновлення системи безперервного професійного розвитку.

"Безперервне навчання лікаря - це основа якості надання медичних послуг. Тому для української медицини співпраця з British Medical Journal - це потужне підсилення професійного рівня лікарів, адже завдяки цьому наші медики мають можливість отримувати найактуальніші знання з медицини і застосувати їх у роботі зі своїми пацієнтами", - зазначає заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

Доступ до онлайн-платформ надає лікарям опановувати викладені у доступній та структурованій формі теоретичні знання, а також приймати клінічні рішення за спеціально розробленими кейсами із конкретними пацієнтами. Важливо, що сертифікати за проходження курсів на BMJ будуть зараховані до освітнього портфоліо лікаря.

“Ми бачимо значну цікавість лікарів до вирішення клінічних задач - вони почали більш активно активно обмінюватись як досвідом навчання та розв’язання складних клінічних випадків з БМЖ, так із власного досвіду, шукати на онлайн-платформі відповіді на питання, читати додаткову літературу. У нас в Київській обласній клінічній лікарні вже 174 лікарі підключені до навчання”, - зазначає Андрій Турчин, заступник голови Київської міської клінічної лікарні, хірург-травматолог.

“Ми запропонували інтернам обов’язково проходити такі модулі, адже таке навчання дає доступ до актуальних, сучасних медичних знань та протоколів, базованих на доказовій медицині, які допоможуть їм лікувати пацієнтів. Понад 65 лікарів-інтернів першого року навчання використовують BMJ”, - стверджує Тетяна Вежновець, директорка інституту післядипломної освіти НМУ ім. О.О. Богомольця.

Угода про співпрацю з BMJ відбувається в рамках Спільного проекту МОЗ України та Представництва Світового банку в Україні "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 14:22
Два прикордонники занедужали на COVID-19. Статистика пр ...
Вчора 18:24
Харьковская область: спасатели ликвидировали крупный по ...
Вчора 18:19
У Бердянську викрито прикордонника, який намагався розп ...
Вчора 18:04
СБУ задержала супругов наркокурьеров с Ровенщины во вре ...
Вчора 17:57
На Львівщині виявили безпілотний авіапарк. Дрони, ймові ...
Вчора 23:31
На запобігання поширенню коронавірусу витрачено понад 2 ...
Вчора 23:28
У День захисту дітей презентовано ідею створення нового ...
Вчора 23:25
Абітурієнти з Криму та Донбасу можуть вступати без ЗНО ...
Вчора 23:22
Денис Шмигаль провів зустріч з представниками Всеукраїн ...
Вчора 23:19
5 тыс дол за повернення автомобіля – на Київщині прокур ...
Вчора 12:20
На Житомирщині зросла кількість повідомлень про шахрайс ...
Вчора 11:00
У Житомирі поліцейські встановлюють особу шахрая із зак ...
30 травня 15:52
Житомирського блогера затримали за знущання над чоловік ...
29 травня 14:23
На Житомирщине задержали ещё 5-х участников криминальны ...
28 травня 18:20
У Житомирі судитимуть майора медичної служби, який вима ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення