Прикордонники викрили канал нелегалів із Росії до країн Євросоюзу транзитом через територію України

29.05 13:41    
Оперативно-розшуковим управлінням Східного регіонального управління під керівництвом Департаменту оперативної діяльності Державної прикордонної служби України продовжуються системні заходи з протидії незаконним міграційним процесам з Росії до країн Євросоюзу транзитом через територію України.

З початку минулого року триває розробка злочинного угруповання (в складі вихідців із Таджикистану, Туркменії, Грузії та Азербайджану), причетного до організації транзитного каналу незаконної міграції громадян країн Південно-Східної Азії та Африки (переважно громадян В’єтнаму, Бангладеш, а також Афганістану, Сомалі, Пакистану, Непалу, М’янми) до Росії та далі до українсько-угорської та українсько-польської ділянок кордону через міста Одеса та Київ.

В ході оперативно-слідчих заходів, станом на травень цього року задокументовано 11 епізодів протиправної діяльності за безпосередньої чи опосередкованої участі 22 осіб, які діяли на території трьох областей України (Луганської, Харківської та Одеської) та в м. Київ, а також затримано 49 незаконних мігрантів (25 Бангладеш, 12 В’єтнам, 5 Афганістан, 3 Сомалі, 2 Пакистан, 1 Непал, 1 М’янма).

Трьом основним організаторам повідомлено про підозру, одного з них притягнуто до кримінальної відповідальності за ч. 3 ст. 332 КК України.

В результаті проведених заходів, в тому числі в ході чисельних обшуків в прикордонні, Харкові, Харківській, Луганській та Одеській областях, зокрема в помешканнях, де утримувалися незаконні мігранти, в місцях проживання організаторів та пособників злочину виявлено та вилучено іноземну валюту, банківські картки, транспортні засоби та засоби зв’язку, з використанням яких забезпечувалось функціонування каналу протиправної діяльності.

Проведений комплекс оперативно-розшукових та слідчих дій дозволив викрити наступні сегменти розгалуженої злочинної схеми. З метою їх нейтралізації 24 травня 2019 року слідчо-оперативною групою в складі представників СУ ГУНП у Луганській області та оперативно-розшукового управління Східного регіонального управління, під процесуальним керівництвом прокуратури Луганської області, за силової підтримки військовослужбовців 10 окремого загону оперативного реагування «ДОЗОР», проведено обшуки приватних помешкань окремих жителів Міловського району Луганської області, причетних до незаконного переправлення через державний кордон України громадян В’єтнаму та Афганістану.

28 травня 2019 року громадянину України, який забезпечував функціонування каналу незаконної міграції в межах ділянки відділу прикордонної служби «Мілове» Луганського прикордонного загону, а також громадянці України, яка в вищезазначеній злочинній схемі виконувала роль спостерігача за діями прикордонних нарядів та здійснювала утримання незаконних мігрантів у власному помешканні після їх незаконного переправлення її поплічниками через державний кордон з Російської Федерації в Україну, було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:50
17 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 18:10
За фактом захоплення українського судна відкрито кримін ...
Сьогодні 17:39
18 лютого робота КПВВ «Мар’їнка» буде тимчасово призупи ...
Сьогодні 17:10
Мандрівника із Африки прикордонники затримали біля корд ...
Сьогодні 11:01
СБУ блокировала деятельность разветвленной сети «ботофе ...
14 лютого 13:39
В рамках Мюнхенської конференції Андрій Загороднюк зуст ...
14 лютого 13:30
Автомобіль та його ремонт: Чому так важливо знайти наді ...
13 лютого 22:44
Выбор современного смартфона: От подходящего дизайна – ...
13 лютого 16:19
Профессиональные средства по окрашиванию волос и женска ...
12 лютого 17:08
Современная фототехника: От удобного дизайна – до техни ...
Сьогодні 10:44
У Житомирі кривава різанина закінчилась вбивством
14 лютого 13:13
У Житомирі затримали підозрюваного у крадіжці ста тисяч ...
14 лютого 10:35
СБУ затримала організатора та учасників міжрегіональног ...
13 лютого 12:24
Високопосадовець фіскальної служби Житомирщини підозрює ...
06 лютого 14:48
Фатальна трагедія у Житомирі - у квартирі виявили двох ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення