Альона Бабак відкрила Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства»

06.11 16:59    
Державна політика, яку формує Міністерство розвитку громад та територій України у сфері житлово-комунального господарства, в першу чергу, спрямована на покращення якості житлово-комунальних послуг і забезпечення комфортного проживання людей та створення умов для стабільного функціонування розвитку підприємств галузі.

Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час відкриття XV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2019».

За її словами, цьогоріч прийнято ряд нормативно-правових актів, направлених на удосконалення функціонування галузі ЖКГ, підвищення енергоефективності будівель, обліку енергоресурсів, а також запровадження новітніх форм та стандартів в будівництві.

Вона висловила сподівання, що Міжнародний виставковий центр, де проходить Конгрес, стане місцем фахового спілкування з проблемних питань в житлово-комунальній сфері та будівельній галузі, конструктивного діалогу представників органів місцевого самоврядування, влади, бізнесу та підприємств, які працюють в галузях ЖКГ.

Перший заступник Міністра Дмитро Живицький, відкриваючи XV конференцію «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2019» наголосив, що реформа житлово-комунального господарства насправді важлива, адже ця сфера одна з найменш реформованих галузей в державі.

«Для нас дуже важлива думка і експертна оцінка тих, хто безпосередньо працює в цій сфері і тих, хто працює в законодавчому полі, яке ми з вами спільно формуємо», — сказав він.

Дмитро Живицький зазначив, що три основні складові надання якісних житлово-комунальних послуг — це енергозбереження, піклування про довкілля і економічний фактор.

«Наразі підприємства тепло-, водопостачання та водовідведення мають 5,9 млрд грн збитків, 35,8 млрд грн боргів за спожитий газ та 5,7 млрд грн боргів за електроенергію. Ця статистика говорить про те, що в Україні досі ніхто системно не підходив до вирішення цієї ситуації. І нині нам потрібно об’єднати зусилля і спільно вирішити питання заборгованостей, які не дають змоги підприємствам реформуватись та впроваджувати сучасні технології», — сказав він.

Довідково

З 5 по 7 листопада у Міжнародному виставковому центрі проходитиме Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», організований Міністерством розвитку громад та територій України, та Міжнародні спеціалізовані виставки «AQUA UKRAINE», «КомунТех», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо».

У виставкових заходах представлена продукція біля 300 підприємств із 15 країн світу: Австрія, Білорусь, Великобританія, Італія, Китай, Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Румунія, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія та Чехія. Серед яких майже 80 підприємств це українські виробники провідної продукції для житлово-комунальної, дорожньої, будівельної сфери для технології та продукції з підвищення енергоефективності та відновлювальної енергетики.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 00:51
В Одесі СБУ проводить обшуки у Держслужбі з надзвичайни ...
Вчора 19:05
13 грудня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:46
Громадянин Литви повертався з Києва до Вільнюса з фотоа ...
Вчора 18:10
3 тисячі євро неправомірної вигоди за допомогу уникнути ...
Вчора 18:06
Прикордонники затримали громадян Молдови та Білорусі
Сьогодні 00:59
Законопроект «Про енергоефективність» закладе фундамент ...
Сьогодні 00:56
Мінінфраструктури: До Уваги міжнародних автомобільних п ...
Сьогодні 00:52
Мінінфраструктури скасує диспаритетні умови за послуги ...
Сьогодні 00:49
Підписано оновлену редакцію Дорожньої карти Україна-НАТ ...
Сьогодні 00:47
Створено засади функціонування системи моніторингу, зві ...
Вчора 15:04
Військова прокуратура Житомирського гарнізону затримала ...
11 грудня 12:12
У Житомирі молоде подружжя займалося... закладкою нарко ...
09 грудня 12:44
На Житомирщині з колонії втекли двоє засуджених
06 грудня 17:29
На Житомирщині СБУ попередила витік конфіденційної інфо ...
05 грудня 17:40
У Житомирі засуджено до умовного покарання місцевого жи ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення