Заступники оборонних відомств України та Канади уточнили основні напрями розвитку двостороннього співробітництва

17.12 23:18    
Сьогодні, 17 грудня, у Києві відбулася зустріч заступників Міністра оборони України Аліни Фролової та Олександра Поліщука із заступником Міністра національної оборони Канади (з політичних питань) Пітером Хаммершмідтом.

Захід відбувся в рамках візиту в Україну делегації Міністерства національної оборони Канади, який став можливим завдяки домовленостям, досягнутим за результатами участі Міністра оборони України у Міжнародному форумі з питань безпеки, що проходив у канадському місті Галіфакс в листопаді цього року.

Метою перебування іноземних військових посадовців в Україні є проведення стратегічного діалогу на рівні заступників оборонних відомств, а також уточнення основних напрямів розвитку українсько-канадського двостороннього співробітництва.

Заступник Міністра оборони України Аліна Фролова подякувала канадській стороні за послідовну підтримку України на міжнародній арені, а також консультативно-дорадчу і матеріально-технічну допомогу. У цьому контексті вона відзначила позитивний результат тренувальної місії UNIFIER щодо якісної підготовки особового складу ЗС України канадськими військовими інструкторами.

Інформуючи іноземну делегацію про поточну безпекову ситуацію в Україні, основну увагу вона зосередила на подіях, що наразі відбуваються в районі проведення операції Об’єднаних сил в Донецькій і Луганській областях. Аліна Фролова наголосила, що керівництво нашої держави та Міністерства оборони виступає за врегулювання ситуації виключно політико-дипломатичним шляхом, а також підкреслила, що підтримка України з боку міжнародних партнерів є надважливою у цьому процесі.

Сторони обговорили і подальші напрями реформування та розвитку вітчизняного оборонного відомства, зокрема в частині реалізації Програми трансформації Міністерства оборони та Збройних Сил України, яку невдовзі має презентувати Міністр оборони України. Конкретизуючи порушене питання, заступник Міністра Олександр Поліщук повідомив, що згадані трансформації відбуватимуться за п’ятьма основними напрямками. Це, зокрема, нова оборонна політика, впровадження стандартів НАТО, цивільно-демократичний контроль, кар’єрне зростання, освіта і соціальне забезпечення військових, а також антикорупційна політика відомства. При цьому він підкреслив, що основою впровадження зазначених реформ стане систематизація процесів та інституалізація оборонного відомства.

З-поміж інших важливих тем, які оговорювалися в рамках двосторонньої зустрічі, стала реформа військової освіти. Українська сторона наголосила на необхідності кардинальних комплексних змін за згаданим напрямком. Було підкреслено важливість вивчення українськими військовими англійської мови з метою досягнення сумісності з підрозділами збройних сил держав-членів НАТО та більш гнучкої інтеграції до Альянсу.

Канадська сторона відзначила значний прогрес в реформуванні військового відомства України з часу проведення оборонних консультацій, що тривали в Канаді у лютому поточного року. За підсумками діалогу члени делегацій військових відомств обох країн наголосили на необхідності продовження співпраці на всіх рівнях, подальшого розширення співробітництва між двома країнами, а також висловили готовність і надалі підтримувати взаємовигідне партнерство.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:29
Зухвалий напад на прикордонний наряд. Нападник загинув
Вчора 12:57
Харьковская область: спасатели ликвидировали пожар в то ...
Вчора 10:40
За прошедшие сутки спасатели Кировоградщины ликвидирова ...
Вчора 10:40
За сутки пожарные ликвидировали 2 пожара в частном сект ...
Вчора 10:38
Николаевские пиротехники уничтожили артиллерийский снар ...
Вчора 12:42
Тікаючи від прикордонників, порушники викинули майже 15 ...
Вчора 12:39
Марина Лазебна: Розвиток жіночого підприємництва – це ш ...
Вчора 12:36
Готуємо концесію контейнерного термінала в порту «Чорно ...
Вчора 12:33
Прем’єр-міністри України та Естонії підписали міжурядов ...
Вчора 12:30
Харьковская область: во время ликвидации пожара пожарны ...
27 листопада 22:50
У Житомирі через борг 28-річний лікар вдарив ножицями в ...
27 листопада 15:13
У Житомирі розкрито замах на вбивство директорки стомат ...
27 листопада 11:43
В Житомирській області п'яний водій, намагаючись втект ...
26 листопада 23:08
Збочинець з Житомира через Інтернет розбещував 11-річну ...
26 листопада 10:14
Підприємцю, який за 15 тис дол замовив свого бізнес-пар ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення