Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити конкуренцію й не дати підвищити ціни
07.04.2020 09:50 Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити к ...
Інтерв\'ю з Сергієм Сухомлином, міським головою Житомира
Про проект Контакти Реклама

Заступники оборонних відомств України та Канади уточнили основні напрями розвитку двостороннього співробітництва

17.12 23:18    
Сьогодні, 17 грудня, у Києві відбулася зустріч заступників Міністра оборони України Аліни Фролової та Олександра Поліщука із заступником Міністра національної оборони Канади (з політичних питань) Пітером Хаммершмідтом.

Захід відбувся в рамках візиту в Україну делегації Міністерства національної оборони Канади, який став можливим завдяки домовленостям, досягнутим за результатами участі Міністра оборони України у Міжнародному форумі з питань безпеки, що проходив у канадському місті Галіфакс в листопаді цього року.

Метою перебування іноземних військових посадовців в Україні є проведення стратегічного діалогу на рівні заступників оборонних відомств, а також уточнення основних напрямів розвитку українсько-канадського двостороннього співробітництва.

Заступник Міністра оборони України Аліна Фролова подякувала канадській стороні за послідовну підтримку України на міжнародній арені, а також консультативно-дорадчу і матеріально-технічну допомогу. У цьому контексті вона відзначила позитивний результат тренувальної місії UNIFIER щодо якісної підготовки особового складу ЗС України канадськими військовими інструкторами.

Інформуючи іноземну делегацію про поточну безпекову ситуацію в Україні, основну увагу вона зосередила на подіях, що наразі відбуваються в районі проведення операції Об’єднаних сил в Донецькій і Луганській областях. Аліна Фролова наголосила, що керівництво нашої держави та Міністерства оборони виступає за врегулювання ситуації виключно політико-дипломатичним шляхом, а також підкреслила, що підтримка України з боку міжнародних партнерів є надважливою у цьому процесі.

Сторони обговорили і подальші напрями реформування та розвитку вітчизняного оборонного відомства, зокрема в частині реалізації Програми трансформації Міністерства оборони та Збройних Сил України, яку невдовзі має презентувати Міністр оборони України. Конкретизуючи порушене питання, заступник Міністра Олександр Поліщук повідомив, що згадані трансформації відбуватимуться за п’ятьма основними напрямками. Це, зокрема, нова оборонна політика, впровадження стандартів НАТО, цивільно-демократичний контроль, кар’єрне зростання, освіта і соціальне забезпечення військових, а також антикорупційна політика відомства. При цьому він підкреслив, що основою впровадження зазначених реформ стане систематизація процесів та інституалізація оборонного відомства.

З-поміж інших важливих тем, які оговорювалися в рамках двосторонньої зустрічі, стала реформа військової освіти. Українська сторона наголосила на необхідності кардинальних комплексних змін за згаданим напрямком. Було підкреслено важливість вивчення українськими військовими англійської мови з метою досягнення сумісності з підрозділами збройних сил держав-членів НАТО та більш гнучкої інтеграції до Альянсу.

Канадська сторона відзначила значний прогрес в реформуванні військового відомства України з часу проведення оборонних консультацій, що тривали в Канаді у лютому поточного року. За підсумками діалогу члени делегацій військових відомств обох країн наголосили на необхідності продовження співпраці на всіх рівнях, подальшого розширення співробітництва між двома країнами, а також висловили готовність і надалі підтримувати взаємовигідне партнерство.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:50
Учора прикордонники виявили п’ятьох громадян, які поруш ...
Сьогодні 18:23
Пасажиропотік на кордоні залишався на рівні попередньої ...
Сьогодні 17:44
Прикордонники Ізмаїльського загону виявили рибалок – до ...
Сьогодні 17:11
Нові французькі гелікоптери починають освоювати небо на ...
Сьогодні 17:03
СБУ блокировала механизм завладения бюджетными средства ...
Сьогодні 18:08
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на пя ...
Сьогодні 14:13
Світовий досвід підготовки спортсменів до змагань в пер ...
Сьогодні 14:10
Поліція Києва розслідує причини пожежі на складських пр ...
Сьогодні 14:07
Уряд спростив механізм виходу українських виробників на ...
Сьогодні 14:04
Укрпошта безкоштовно доставить паски додому, - Владисла ...
Сьогодні 11:10
В Житомирській області померла ще одна хвора на коронав ...
Сьогодні 11:05
Затримано банду, яка займалася збутом наркотиків в Жито ...
Вчора 17:15
До 13 років позбавлення волі засуджено Івана Без’язиков ...
Вчора 16:04
У Житомирі до обласної дитячої лікарні за бюджеті кошти ...
Вчора 11:30
На Житомирщині та Київщині СБУ блокувала масштабні підп ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення