Пріоритетні напрямки реформи у 2019-2020 роках – це відображення п’яти основних завдань Міноборони, закладених у програмі Уряду

19.12 20:39    
Сьогодні, 19 грудня, у Міністерстві оборони України було проведено брифінг на тему: “Пріоритетні напрямки реформи Міністерства оборони та Збройних Сил України у 2019 – 2020 роках”.

Під час заходу представникам засобів масової інформації було презентовано одинадцять основних напрямів реформи оборонного відомства та ЗС України, а саме: стратегія оборони, безпека Чорноморського регіону, впровадження стандартів НАТО, озброєння та інноваційні технології, розбудова інфраструктури, професіоналізація та соціальний захист, забезпечення житлом, реформа оборонних закупівель, електронний документообіг, система територіальної оборони, запобігання, виявлення і протидія корупції.

У своєму вступному слові Міністр оборони України Андрій Загороднюк, зокрема, зазначив, що оборонна реформа є пріоритетом як для військового відомства, і для Збройних Сил, а розбудова спроможностей і підвищення боєздатності Українських підрозділів - це передумова для забезпечення безпеки країни.

«Ми знаємо, що Збройні Сили України потребують серйозного реформування. Ми маємо багато чого змінити. Але цього не зробиш без чітких дорожніх карт, без визначення пріоритетів, а також без того, аби виокремити основне. Тобто те, на чому слід зосередити основні зусилля - працю людей, кошти, техніку, і найголовніше – час. А далі, вже по кожному з пріоритетів розробити відповідні плани і дорожні карти, довести їх до громадськості та до державних органів, а згодом виконувати їх, щомісяця звітуючи, яким чином і куди ми йдемо, як ми досягаємо цілей, які ставили перед собою, - зазначив Міністр оборони. - Тому сьогодні ми презентуємо одинадцять пріоритетних напрямків реформи оборонного відомства та Збройних Сил на 2019 – 2020 роки».

Андрій Загороднюк повідомив, що п’ять головних напрямків діяльності Міноборони, які були закладені у програмі Уряду, є основною складовою цих одинадцяти пріоритетів.

«Те, що ми озвучили на Уряді – це найголовніші завдання, які розбиті на більш детальні та конкретизовані частини, - наголосив він. – Далі, починаючи з наступного тижня ми проводитимемо брифінги, під час яких більш детально говоритимемо про дорожні карти і цілі кожного з цих одинадцяти напрямків. Це, зокрема, оборонні закупівлі, стратегічне планування, розбудова спроможностей, забезпечення озброєнням та військовою технікою, питання соціального захисту тощо».

Міністр додав також, що передусім йтиметься про те, як керівництво оборонного відомства бачить докорінну реформу системи закупівель, закладену у відповідному законопроекті, який було розглянуто Верховною Радою України у першому читанні.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:15
СБУ викрила системну корупцію у Державній службі морськ ...
Вчора 18:33
Прикордонники стали на заваді незаконній порубці дерев
Вчора 17:56
В Держприкордонслужбі закінчився осінній призов на стро ...
Вчора 17:53
Готуємо до оголошення нові концесійні конкурси, - Влади ...
Вчора 17:50
Євроконтроль ухвалив рішення про приєднання України до ...
Вчора 23:16
Мінфін вітає дострокове виконання податковою річного пл ...
Вчора 23:13
Мінрегіон допоможе Славутичу побудувати перший в Україн ...
Вчора 23:10
Михайло Федоров: 5,4 млн українців отримали кращу якіст ...
Вчора 23:07
Розпочато роботу над Національною системою реєстрів та ...
Вчора 23:04
Столичне підприємство відшкодувало 2,9 млн грн завданих ...
Вчора 17:42
Мешканець Житомира організував умисне вбивство на замов ...
Вчора 14:32
Житомирянка переказала шахраям 15 тис грн, сподіваючись ...
Вчора 11:34
На Житомирщині судитимуть посадовця податкової, якого о ...
Вчора 10:35
Поліцейські припинили діяльність трьох гральних закладі ...
20 листопада 18:06
Житомир придбав захисний одяг для медичних працівників ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення