Обговорено стан реалізації плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”

20.12 22:52    
20 грудня 2019 р. представники органів виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства та міжнародних організацій обговорили стан реалізації плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”. Захід було організовано Департаментом інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів Сергій Дехтяренко, відкриваючи обговорення, зазначив, що досягнення України у рамках Ініціативи вже високо оцінені на міжнародному рівні, зокрема, йдеться про успіхи у створенні електронних систем “ProZorro” та “DoZorro”, відкриття даних тощо. Водночас, за його словами, нині необхідно підвести підсумки зробленого у 2019 році.

У свою чергу, співголова Координаційної ради з реалізації Ініціативи від громадськості Олеся Архипська зосередила увагу присутніх на важливості обговорення реалізації плану на основі індикаторів, які ставили перед собою на початку року. Крім того, як зазначила Олеся Архипська, громадськість зацікавлена у найшвидшому перезавантаженні Координаційної ради, у зв’язку з новими кадровими призначеннями в Уряді, з метою активізації реалізації відповідних планів дій.

За словами заступника директора Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю, завідуючої відділом Секретаріату Кабінету Міністрів Наталії Окши, Секретаріат здійснює постійний моніторинг виконання плану дій. При цьому вона підкреслила, що аналіз інформації органів виконавчої влади свідчить як про досягнення результатів у виконанні значної кількості завдань, так і про проблемні питання та порушення строків виконання окремих заходів, на які потрібно реагувати.

Під час зустрічі представники Мінінфраструктури, Мінекономіки, Мінфіну, Міноборони, Мінекоенерго, МОН, Мінмолодьспорту, НАДС, державних підприємств «НАІС» та «СЕТАМ» презентували свої напрацювання в рамках виконання плану дій. Інформацію коментували представники інститутів громадянського суспільства та міжнародних організацій, які є партнерами з виконання відповідних завдань.

Загалом станом на 20 грудня 2019 р. 10 з 17 заходів виконується з дотриманням визначених строків, 7 – з певним відставанням. Учасники зустрічі обговорили проблемні питання, що виникли під час виконання зобов’язань, та можливі шляхи їх вирішення.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:38
Громадянин Кувейту намагався вивезти «лірику» на 24 міл ...
Вчора 16:31
Водолазні підрозділи Морської охорони Держприкордонслуж ...
Вчора 16:02
Тиждень роботи КПВВ в районі проведення операції Об’єдн ...
Вчора 15:38
Третій спробі незаконно вивезти лікарські засоби у вели ...
Вчора 14:27
Черновицкая область: спасатели ликвидировали возгорание ...
Вчора 10:48
Марина Лазебна: Забезпечення соціальних прав людей, під ...
Вчора 10:45
У Мінінфраструктури за участі Владислава Криклія відбул ...
Вчора 10:42
У Мінфіні підписано перші 7 угод з провідними банками п ...
Вчора 10:39
Дмитро Кулеба та Жан-Ів Ле Дріан домовилися про участь ...
Вчора 10:36
Віктор Ляшко розповів про вакцинацію проти COVID-19 в о ...
26 лютого 12:47
Обшуки у приміщеннях комунального підприємства Житомирс ...
26 лютого 12:05
На Житомирщині поліція розслідує обставини вбивства чол ...
26 лютого 11:53
На Житомирщині стався конфлікт між старостою та знімаль ...
25 лютого 10:54
У Житомирі викрили злочинну групу у викраденні та відми ...
25 лютого 10:19
На Житомирщині підліток зламував акаунти вчителів та ві ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення