Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити конкуренцію й не дати підвищити ціни
07.04.2020 09:50 Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити к ...
Інтерв\'ю з Сергієм Сухомлином, міським головою Житомира
Про проект Контакти Реклама

Анатолій Петренко поінформував про виконання оборонного бюджету у 2019 році

26.12 23:36    
У2019 році Міністерство оборони оперувало в рамках бюджетного ресурсу у 16 млрд 790 млн грн. Цей фінансовий ресурс профінансований державою для потреб ЗС України в повному обсязі на 100%, - повідомив заступник Міністра оборони України Анатолій Петренко.

«Успішність нашого виконання цього бюджету складає 99,3%. 0,7% – це ті контракти, по яких продовжується вивчення стану справ, беручи до уваги ризики, які повинні бути нейтралізовані. У подальшому ми також готові продовжувати цю роботу за умови відсутності тих речей, які можуть складати загрозу для успішності виконання завдань військами як на землі, так і у морі та в повітрі», - зауважив заступник Міністра оборони України.

За його словами, у IV кварталі 2019 року було взято зобов’язань на 3 млрд гривень. «Говорячи про те, яким чином йшла робота з фінансовим ресурсом в IV кварталі 2019 році, я хотів би привернути увагу до таких цифр: за три місяці було взято зобов’язань на 3 млрд гривень. Використано коштів, тобто прийнято продукції військового характеру на 4,7 млрд грн. Велика робота була проведена для того, щоб зменшити поточну дебіторську заборгованість і також були успішні приклади нейтралізації простроченої дебіторської заборгованості і постачання у війська необхідної техніки. Це важливі показники для того, щоб говорити про те, за рахунок якого ресурсу озброєння і військової техніки було поставлено у війська. Я хотів би зазначити, що це все завдяки злагодженій роботі Міноборони з Офісом Президента України, центральними органами виконавчої влади, які причетні до виконання ДОЗ, профільним комітетом Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони і розвідки, і промисловістю, як державного, так і недержавного сектору, а також нашими іноземними партнерами», – повідомив Анатолій Петренко.

За словами заступника Міністра оборони, за результатами цієї злагодженої роботи було зроблено два коригування для того, щоб консолідувати і зосередити ресурс на найбільш результативних показниках в рамках Держоборонзамовлення і було укладено державні контракти на постачання продукції від іноземних постачальників та розблоковано проблемний контракт і унеможливлено банкрутство Державного підприємства «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова» з постачання бронетранспортерів БТР-4Е у війська.

«Ці машини вже надійшли на озброєння однієї із механізованих бригад. Це дійсно перший такий випадок, коли ми так серійно постачаємо критичну номенклатуру бронетанкового озброєння у війська, і ми з оптимізмом дивимось у майбутнє 2020 року», – наголосив Анатолій Петренко.

Він також додав: «Перше, ми вже хотіли бачити результат вже у цьому році, а якщо ми укладаємо контракт з циклом виробництва, то це у першому півріччі наступного року. Друге, є пріоритети, які продиктовані оперативною обстановкою і політичними настановами для ЗС України. І ми працювали над тим, щоб задовольнити критичні потреби військ, які виконують завдання щоденно, при цьому підняти рівень технічної справності і при цьому забезпечити нарощування їхнього стримуючого потенціалу. Ті питання, які стосуються фундаментальних напрямів військових спроможностей, таких як протиповітряна оборона, ВМС, тактична авіація, стійкість системи управління та кібернетичний захист – це те, куди ми інвестуємо кошти, очікуючи на результат вже в першому півріччі 2020 року».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:50
Учора прикордонники виявили п’ятьох громадян, які поруш ...
Сьогодні 18:23
Пасажиропотік на кордоні залишався на рівні попередньої ...
Сьогодні 17:44
Прикордонники Ізмаїльського загону виявили рибалок – до ...
Сьогодні 12:33
35 осіб НАБУ та САП притягнули до відповідальності у бе ...
Сьогодні 11:00
В Одессе полиция задержала группу лиц, которые грабили ...
Вчора 13:16
Камин из гипса в квартире: От практичности – до изюминк ...
07 квітня 13:02
Современная стоматология: Акцент на профессионализм вра ...
06 квітня 22:57
Заболевание почек: От обращения к специалисту – до эффе ...
06 квітня 14:02
Инновации в медицине и эффективное лечение повышенного ...
05 квітня 23:00
Поход в современный салон красоты: От эффектной прическ ...
Сьогодні 11:10
В Житомирській області померла ще одна хвора на коронав ...
Сьогодні 11:05
Затримано банду, яка займалася збутом наркотиків в Жито ...
Вчора 17:15
До 13 років позбавлення волі засуджено Івана Без’язиков ...
Вчора 16:04
У Житомирі до обласної дитячої лікарні за бюджеті кошти ...
Вчора 11:30
На Житомирщині та Київщині СБУ блокувала масштабні підп ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення