Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити конкуренцію й не дати підвищити ціни
07.04.2020 09:50 Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити к ...
Інтерв\'ю з Сергієм Сухомлином, міським головою Житомира
Про проект Контакти Реклама

Українські прикордонники оптимізуватимуть роботу за підтримки Європейського Союзу

12.05 17:00    
Експертну допомогу вітчизняним відомствам забезпечив проєкт Європейського Союзу «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні».

Наприкінці минулого тижня у Києві Державна прикордонна служба спільно з Державною митною службою розпочали роботу з аналізу процесів та оптимізації діяльності, яка в довгостроковій перспективі має призвести до більш ефективного супроводу перетину кордону людьми та товарами і сприяти безпеці українських кордонів. Експертну допомогу вітчизняним відомствам забезпечив проєкт Європейського Союзу «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні».

На першій онлайн-зустрічі міжнародні експерти проєкту, що вже мають успішний досвід роботи в Україні, презентували сучасні методології аналізу та реінжинірингу бізнес-процесів, спрямованих на оптимізацію ресурсів та зусиль організацій і створення максимальної цінності для клієнта.

«Термін «бізнес-процес» походить із приватної сфери, але фактично застосовується до будь-якої структури незалежно від форми власності. Як Державна прикордонна служба, так і Державна митна служба є потужними механізмами. Оптимізація їх діяльності неодмінно посилить економічні та інші можливості їхніх клієнтів. А їхні клієнти – це громадяни України», – пояснює керівник проєкту Арунас Адоменас.

Під час відеоконференції учасники узгодили план дій та пріоритети, термінологію та підходи, а також очікувані результати. Передбачається, що принаймні 20 бізнес-процесів у сфері інтегрованого управління кордонами буде проаналізовано із залученням широкого кола міжнародних та вітчизняних фахівців, а за результатами цієї роботи буде розпочато впровадження практичних рекомендацій.

«Ми очікуємо, що проєкт впроваджуватиметься доволі швидко, зважаючи на його відносно коротку тривалість та очікувані результати. Надзвичайно важливо, аби українські відомства були повністю залучені до процесу. Це не лише дозволить їм розвинути власну спроможність у питаннях оптимізації робочих процесів, але й сприятиме подальшому успішному впровадженню напрацювань у життя», – прокоментував Мартін Клауке, керівник секції Представництва ЄС в Україні.

Робота стосуватиметься цілої низки тем та секторів, пов’язаних з діяльністю агенцій, що залучені до управління кордонами, їхньої взаємодії між собою та іншими українськими відомствами, та навіть транскордонної співпраці. Вона є частиною реформи державного управління та управління кордонами в Україні, що підтримується Європейським Союзом, та має сприяти підвищенню мобільності українців, кращій інтегрованості вітчизняних суб’єктів господарювання до світової економіки за умов одночасного укріплення безпеки кордонів та попередження трансграничної злочинності.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:18
Масштабні водолазні збори представників силових структу ...
Сьогодні 17:42
Через 200 пачок сигарет українець втратив «Мерседес» на ...
Сьогодні 17:24
Велика Британія передала українським прикордонникам 10 ...
Сьогодні 16:15
За минувшие сутки линию разграничения в Донбассе пересе ...
Сьогодні 15:48
Собаки спеціального призначення Київської митниці склал ...
Сьогодні 12:19
Арсен Аваков: До ліквідації пожежі на Луганщині залучен ...
Сьогодні 12:16
ЗНО з англійської мови складали понад 105 тис. випускни ...
Сьогодні 12:13
Тебе тут чекають – наш головний меседж для вступників з ...
Сьогодні 12:10
Арсен Аваков та Олексій Данілов екстрено відбули в Луга ...
Сьогодні 12:07
Сприяння у незаконному переправленні п’ятого Президента ...
Вчора 10:55
У Житомирі на проспекті Миру та вулиці Театральній в за ...
02 липня 15:29
Контррозвідка СБУ викрила мільйонні зловживання під час ...
01 липня 10:24
У Житомирі СБУ затримала офіцера військової частини
01 липня 09:15
1000 дол за постійне місце проживання в Україні – посад ...
30 червня 18:39
Житомирянин організував злочинну групу, яка ухилилась в ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення