Сергій Дейнеко: Академія відомства має стати еталоном фаховості захисників кордону

06.06 18:32    
Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко перебуває з робочою поїздкою в Хмельницькому. Він детально перевірив стан навчально-матеріальної бази Національної академії відомства та умови проживання курсантів.

«За багато років, мало що змінилося докорінно, – зауважив очільник відомства, – і я розумію чинники, зокрема і брак фінансування, однак я сподіваюся, що сьогоднішні курсанти 1 курсу до моменту свого випуску зі стін академії побачать істотну різницю».

Крім того, Сергій Дейнеко обговорив з в.о. ректора прикордонного вишу Олександром Луцьким готовність навчального закладу до прийому абітурієнтів та підготовки до наступного навчального року. Окремо акцентувалася увага на впровадженні подальших якісних змін у процес підготовки та побут майбутніх охоронців кордону.

Також Голова Держприкордонслужби відвідав польовий центр забезпечення навчального процесу, де наразі перебувають курсанти різних курсів. Оглянувши інфраструктуру польового центру Сергій Дейнеко зустрівся з курсантами і наголосив на важливості практичної складової підготовки офіцерів-прикордонників. Вже в найближчі дні вони вибувають на стажування в прикордонні підрозділи.

«Перший вихід на охорону державного кордону – це дійсно почуття величезної відповідальності, коли ти розумієш, що зараз на кордоні тільки ти і саме тобі довірено державою охороняти ці найважливіші метри нашої рідної землі. Я впевнений, такі почуття обов’язково наповнять ваші серця і ваші душі», – зазначив Сергій Дейнеко під час спілкування з курсантами.

Також він наголосив на стійкості кожного майбутнього захисника кордону, адже протиправні елементи повсякчас намагаються вплинути на прикордонників.

«Повірте, до більшості із вас будуть підходи з боку протиправних елементів, які будуть пропонувати відвернутися, не побачити, запропонують заробити 500 євро за 2 години. Я дуже прошу, щоб ви знайшли в собі сили і сказали ні. Я дуже прошу вас залишитися вірними присязі, вірними принципам кодексу честі офіцера. Проміняти свою честь можна дуже швидко, але один ганебний вчинок перекреслить все назавжди», – додав очільник відомства.

Крім того Голова Держприкордонслужби зустрівся з цьогорічними випускниками у яких поцікавився думкою про аспекти підготовки і особливо розподілу, який відбувся нещодавно. Випускники у відповідь відмітили чесність під час розподілу і висловили вдячність за прозорість організованого процесу. До речі, це підтверджується не лише словами курсантів.

Сергій Дейнеко побажав їм успіху в подальшій службі.

Вже завтра відбудеться випуск офіцерів-прикордонників 2020 року. Нагадаємо, що у зв’язку з карантинними заходами, випуск відбуватиметься з дотриманням необхідних, визначених законодавством правил. Зокрема для охочих підтримати випускників, а також рідних та близьких курсантів буде організовано пряму трансляцію урочистих заходів на on-line ресурсах.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:35
На Львівщині прикордонники затримали двох громадян Інді ...
Сьогодні 17:09
Працівника Хмельницького слідчого ізолятору судитимуть ...
Сьогодні 14:15
У «Краківці» виявили понад 4,5 тисячі монет та банкнот
Сьогодні 14:13
Митнику, який сприяв незаконному переміщенню тютюнових ...
Сьогодні 12:34
На Харківщині затримали організаторів незаконного переп ...
Вчора 23:31
Україна та Канада створюють робочу групу задля реагуван ...
Вчора 23:28
Збільшено розмір соціальної стипендії дітям-сиротам, ді ...
Вчора 23:25
Україна та Польща розпочали роботу над новим проектом м ...
Вчора 23:22
Уряд запровадив компенсації для громадян, у яких встано ...
Вчора 23:19
Кібератаки на європейські банки зі збитками у 2,5 млрд ...
Сьогодні 10:48
У Житомирі поліцейські вночі знову штурмом брали підпіл ...
Вчора 23:44
На оптовому ринку Житомира нелегально продавали алкогол ...
Вчора 18:41
Підозрюваному в одержанні хабаря в. о. начальника відді ...
Вчора 18:14
На Житомирщині СБУ викрила контрабандний канал комплект ...
26 січня 14:03
У Житомирі стажер поштового відділення обкрадав закордо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення