Уряд відмінив самоізоляцію для абітурієнтів та студентів, які перетинають адмінмежу з Кримом

13.08 17:26    
Уряд вніс зміни до Розпорядження КМУ від 8 серпня 2020 року № 979-р, яке спрямоване на запобігання поширення COVID-19 та визначає пропуск осіб на тимчасово окуповану територію АР Крим і виїзд з неї.

Зокрема змінами, відповідно до урядового рішення від 12.08.2020 № 985-р, визначено, що зобов’язання щодо самоізоляції припиняється, окрім автоматично після закінчення строку самоізоляції, у разі одержання негативного результату тестування на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після виїзду з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Крім того, розпорядження доповнено окремими абзацами.

Ними визначаються додаткові категорії осіб, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в Автономній Республіці Крим або м. Севастополі, яким дозволяється в’їзд на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї. Серед них особи, які мають намір вступити до закладів освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, особи, які зараховані на навчання до закладів освіти, та здобувачі освіти.

При цьому ці категорії осіб можуть здійснювати в’їзд на тимчасово окуповану територію Криму та виїжджати з неї самостійно або в супроводі одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників без зобов’язання щодо самоізоляції.

Нагадаємо, що відповідно до Розпорядженням КМУ № 979-р з 9 серпня до 08.00 30 серпня 2020 року тимчасово припинено роботу контрольних пунктів в’їзду-виїзду на адмінмежі з ТОТ Крим за винятком пропуску окремих категорій осіб.

Так пропускні операції в напрямку окупованої території здійснюються відносно громадян України та членів їх сімей місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в Автономній Республіці Крим або місті Севастополі. З окупованої території можуть їхати ті, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, при цьому громадяни мають дати згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома». Також пропускаються особи з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та в’їзд на неї громадян України за наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням Голови Державної прикордонної служби за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:32
Ганебна спроба тютюнових контрабандистів спровокувати п ...
Вчора 17:31
Курсанти академії вибули на стажування в органи охорони ...
Вчора 17:30
Міжнародного злочинця та викрадену в Норвегії автівку в ...
Вчора 11:11
На Закарпатье нашли в горах заблудившуюся сноубордистку
Вчора 10:50
Во Львове две пенсионерки отдали аферистам более 50000 ...
Вчора 23:31
Україна та Канада створюють робочу групу задля реагуван ...
Вчора 23:28
Збільшено розмір соціальної стипендії дітям-сиротам, ді ...
Вчора 23:25
Україна та Польща розпочали роботу над новим проектом м ...
Вчора 23:22
Уряд запровадив компенсації для громадян, у яких встано ...
Вчора 23:19
Кібератаки на європейські банки зі збитками у 2,5 млрд ...
Вчора 23:44
На оптовому ринку Житомира нелегально продавали алкогол ...
Вчора 18:41
Підозрюваному в одержанні хабаря в. о. начальника відді ...
Вчора 18:14
На Житомирщині СБУ викрила контрабандний канал комплект ...
26 січня 14:03
У Житомирі стажер поштового відділення обкрадав закордо ...
25 січня 20:57
На Житомирщині в. о. начальника відділу Держекоінспекці ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення