Міжвідомчу координаційну комісію з питань регіонального розвитку очолив Денис Шмигаль, першим заступником призначено Олексія Чернишова

03.09 16:06    
2 вересня Уряд вніс зміни до складу Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку та Положення про неї, розроблену Мінрегіоном.

Відповідно до прийнятої постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 714» головою Міжвідомчої комісії призначено Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, першим заступником голови – Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, заступниками голови – Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова та Державного секретаря Кабінету Міністрів України Олександра Ярему.

Нагадаємо, 5 серпня Уряд ухвалив Нову Державну стратегію регіонального розвитку (ДСРР) на 2021-2027 роки. Документ розроблено експертами та фахівцями Мінрегіону, Офісу Президента України, інших міністерств та місцевих органів виконавчої влади, асоціацій та міжнародних організацій.

Стратегія містить нові підходи до використання потенціалу регіонів відповідно до їх цілей та проблемних зон. В документі визначено різні типи функціональних територій та змінена звична прив’язка до меж певних адміністративно-територіальних одиниць – області, райони, села, селища чи міста. Серед ключових цілей Нової Державної стратегії регіонального розвитку – забезпечення безпечного та комфортного середовища, незалежно від місця проживання людини в згуртованій, децентралізованій, конкурентоспроможній і демократичній Україні.

«Затвердження Нової Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки вимагає розроблення плану заходів з її реалізації. І саме тут потрібна консолідація зусиль центральних та місцевих органів влади, підтримки Парламенту та Президента, свідомої участі суспільства та громадян. Прийняття цієї постанови сприятиме впровадженню міжсекторального підходу та розробці ефективного покрокового плану дій по кожному регіону», – зазначив Олексій Чернишов.

До основних завдань Міжвідомчої комісії віднесено сприяння цифровій трансформації регіонів, діджиталізації процесів моніторингу регіонального і місцевого розвитку.

Організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Міжвідомчої комісії покладено на Секретаріат Кабінету Міністрів України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:36
Туман чи обман? 60-річна жінка заблукала на кордоні
Сьогодні 17:19
Прикордонники зірвали контрабандистам заплив у Польщу т ...
Сьогодні 17:14
800 гривень за надання службової інформації
Сьогодні 16:12
460 кібератак і 20 хакерських угруповань нейтралізувала ...
Сьогодні 15:58
В п’яти посилках Київська митниця виявила більше тисячі ...
Сьогодні 16:17
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
Вчора 23:31
У нацпарку «Голосіївський» висаджено мільйонне дерево
Вчора 23:28
У Німеччині українська делегація на чолі з Ольгою Бусла ...
Вчора 23:23
Аудитори Харківщини протягом січня – вересня 2020 року ...
Вчора 23:20
Керівництво Міністерства з питань стратегічних галузей ...
Сьогодні 12:07
У Житомирі на вулиці Чуднівській водій Chevrolet Aveo з ...
Вчора 23:00
«Червоний» та «помаранчевий»: На Житомирщині діятимуть ...
Вчора 12:52
20 тис грн для уникнення відповідальності за вбивство – ...
17 жовтня 21:56
У Житомирській області під час зустрічі з виборцями поб ...
16 жовтня 18:19
В Житомирській області п’яний чоловік намагався зґвалту ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення