Олег Немчінов вручив Премії КМУ за особливі досягнення молоді у розбудові України

03.10 23:32    
2 жовтня на доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов вручив Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Молодь завжди була і є рушієм змін у державі. Вона відіграє важливу роль у культурних, політичних та економічних процесах країни, концентрує у собі тенденції суспільного розвитку та визначає майбутнє. Тому влада має зробити все необхідне, щоби наша українська молодь була конкурентоспроможною на міжнародній арені та змогла реалізувати й відкрити свій потенціал, беручи активну участь у розвитку держави.

Одним із головних завдань Уряду є забезпечення стабільності соціального та економічного розвитку держави. Завдяки цьому Україна зможе надати можливість молоді здобути нові досягнення, у тому числі на міжнародній арені, та збільшити її інтелектуальний і трудовий потенціал.

«Нам вдалося досягти вагомих результатів у різних сферах життя. Водночас сьогодні перед нами стоїть і чимало викликів, зокрема необхідність збільшення робочих місць, здобуття якісної освіти, підвищення необхідних навичок та здібностей для інтелектуального самовдосконалення молоді, створення гідних умов для її самореалізації. Переконаний, що молодіжна політика є ефективною лише тоді, коли вона здійснюється для молоді та разом із молоддю. Саме тому ми робимо усе, щоби залучити найкращих представників молодого покоління до ухвалення рішень, що впливають на їхні життя. Сьогодні в цій залі, де зазвичай працює Уряд, зібрались найкращі представники молоді. У багатьох із них це не перша і, сподіваюсь, не остання відзнака. Держава пишається вами!» - зазначив Олег Немчінов.

Молодіжна Премія Кабінету Міністрів України присуджується з 2000 року. У рамках реформування молодіжної сфери було удосконалено систему її присудження та збільшено розмір Премії до 50 тис. гривень. Разом із коштами лауреати отримують диплом і нагрудний знак. Премія присуджується молоді віком до 35 років, особливі досягнення якої сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

На засіданні Комітету з присудження Премії, що відбулося 30 червня 2020 р., шляхом відкритого голосування простою більшістю голосів присутніх на засіданні було обрано кандидатів на здобуття Премії. Список переможців затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 923 “Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України”.

Уряд високо цінує молодь за активну позицію, заінтересованість державотворчими процесами, креативні ідеї та любов до свободи!

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:17
Учора прикордонники затримали трьох порушників – єгиптя ...
Вчора 15:19
На Волині з незаконного обігу вилучено зброю та боєприп ...
Вчора 12:00
Николаевская область: пожарные спасли от уничтожения ск ...
Вчора 10:27
Спасатели Кировоградщины ликвидировали 5 пожаров разног ...
Вчора 10:27
Спасатели ликвидировали пожар жилого дома в городе Иван ...
Вчора 23:29
Громадянин Німеччини, якого розшукував Інтерпол, потрап ...
Вчора 23:26
В Навчальному центрі Держприкордонслужби "побили" суд ...
Вчора 23:23
Мінцифри проведе багбаунті мобільного застосунку Дія з ...
Вчора 23:20
Перші 50 тис. українців складають тест на цифрову грамо ...
Вчора 23:17
Представники Синодального управління військового духове ...
27 листопада 22:50
У Житомирі через борг 28-річний лікар вдарив ножицями в ...
27 листопада 15:13
У Житомирі розкрито замах на вбивство директорки стомат ...
27 листопада 11:43
В Житомирській області п'яний водій, намагаючись втект ...
26 листопада 23:08
Збочинець з Житомира через Інтернет розбещував 11-річну ...
26 листопада 10:14
Підприємцю, який за 15 тис дол замовив свого бізнес-пар ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення