Держприкордонслужба лідер приросту довіри громадськості

03.12 18:16    
Державна прикордонна служба України реформується відповідно до стандартів ЄС і країн НАТО. Зокрема, впроваджуються сучасні підходи в охороні державного кордону та ефективні механізми під час здійснення прикордонного контролю у пунктах пропуску. Такі зміни високо оцінила громадськість, про що свідчать результати соціологічного дослідження, яке здійснювалося на замовлення Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС).

Крім того, варто зазначити, що в прикордонному відомстві впроваджена системи стратегічних комунікацій, яка сприяє досягненню стратегічних цілей відомства методами та засобами комунікації. Дозволяє вибудувати методологію та систему попередження комунікаційних криз і достовірного інформування громадськості.

Дослідження демонструє зміни у ставленні людей до певних питань, зокрема у сфері громадської безпеки та верховенства права. Представлені результати в звіті порівнюються з результатами досліджень, проведеними протягом вересня 2015 – вересня 2020 років.

За підсумком дослідження, проведеного у 2020 році, з різних організацій громадськість найкраще сприймає Державну прикордонну службу. Рівень довіри до прикордонників складає 50%, цей показник на +9% вищий порівняно з 2019 роком. Більше опитані довіряють лише звичайним людям у своєму населеному пункті. Серед іншого, 64% респондентів упевнені, що Держприкордонслужба України надійно охороняє держкордон, а 51% погоджуються з тим, що прикордонне відомство здатне запобігати нелегальній міграції та контрабанді.

Варто наголосити, що Державна прикордонна служба також має найвищі оцінки ефективності, які зросли на 7% (у 2019 році – 41%).

Серед респондентів, які контактують із системою правосуддя та правоохоронними органами, ті, хто мав контакти з Державною прикордонною службою, краще оцінюють справедливість, законність та корисність дій її представників порівняно з іншими організаціями. З опитаних осіб , які у 2020 році контактували з Держприкордонслужбою України, переважна більшість вважають, що прикордонники діяли законно та справедливо. Сімдесят шість відсотків звернулися б знову, а 70% впевненні, що їм допомогли.

Найбільше прикордонникам довіряють мешканці Києва (27% респондентів довіряють, 36% - скоріше довіряють) та на півдні України (17% респондентів довіряють, 31% - скоріше довіряють). Більше довіряють чоловіки (18% довіряють, 36% - скоріше довіряють) ніж жінки (13% довіряють, 34% - скоріше довіряють). У вікових категоріях найбільший рівень довіри (по 52% довіряю+скоріше довіряю) у респондентів віком 18-24 роки та 45-59 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:44
На Одещині згоріла автівка чоловіків, які незаконно вир ...
Сьогодні 17:22
Прикордонники затримати нелегала із Північної Африки на ...
Сьогодні 16:22
2020-й: Куди подорожували найчастіше українці, звідки п ...
Сьогодні 15:54
Київськими митниками в «Борисполі» вилучено двохсот- та ...
Сьогодні 12:12
Днепропетровская область: в результате пожара в общежит ...
Сьогодні 11:57
Двох суддів звільнено у відставку
Сьогодні 11:50
Продовжено дію міжнародного Проекту щодо удосконалення ...
Сьогодні 11:47
Правоохоронці перекрили міжрегіональний канал контрабан ...
Сьогодні 11:44
Прем’єр-міністр поклав квіти до пам’ятника Грушевському ...
Сьогодні 11:41
Денис Шмигаль: Національна економічна стратегія-2030 — ...
Сьогодні 14:43
Моторошні подробиці трагедії на Житомирщині: Вбив жінку ...
Сьогодні 12:10
У Житомирі поліцейські зупинили тентовану вантажівку з ...
Вчора 11:01
Відкат при розподілі ковідного фонду – затримано началь ...
21 січня 23:32
СБУ затримала директора департаменту Житомирської ОДА н ...
21 січня 12:20
На Житомирщині притягнули до відповідальності батьків в ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення