Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський зустрівся з українськими приватними виробниками озброєння

06.01 21:21    
5 січня 2021 року Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський ознайомився з продукцією українського недержавного об’єднання виробників озброєння та військової техніки – "Ліги оборонних підприємств України".

Під час відвідування одного з підприємств зі складу "Ліги" – НВО "Практика" – Віце-прем’єр-міністр ознайомився з бронеавтомобілем "Козак-2М" та процесом його виробництва, а також із іншою продукцією, яка випускається підприємствами зі складу цього об’єднання виробників.

У ході візиту Олег Уруський поспілкувався з виробниками та обговорив виробничу діяльність, розвиток військово-технічного співробітництва та державно-приватного партнерства, а також спільні шляхи вирішення поточних завдань.

"Хочу наголосити, що підприємства "Ліги", в тому числі у співпраці з деякими державними виробниками, дійсно роблять значний внесок у посилення можливостей Збройних Сил та інших силових структур України. Багато зразків техніки їх виробництва вже прийняті на озброєння та інтенсивно використовуються за призначенням. Водночас, як приватних виробників, так і державних, поєднують спільні проблеми, врегулювання яких важливе для подальшого ефективного функціонування оборонно-промислового комплексу України", - зазначив Олег Уруський.

Окрім цього, під час спілкування із керівництвом підприємств зі складу "Ліги" Віце-прем’єр-міністр повідомив про напрацювання, які вдалося реалізувати за декілька місяців роботи Мінстратегпрому, зокрема, про ситуацію навколо низки нормативно-правових актів.

"Імплементація Закону України "Про оборонні закупівлі" перебуває на особливому контролі Уряду. Наразі планується, що вже в січні вдасться ухвалити всі необхідні документи, аби він запрацював. Завершено опрацювання "Стратегії розвитку ОПК". Важливо, щоб цей документ, який має бути оприлюднений найближчим часом, був гармонізований зі "Стратегією воєнної безпеки". Стосовно Закону України "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності", то він вже перебуває під куполом Верховної Ради та, сподіваюся, буде ухвалений також незабаром", – заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

Окремо він зазначив, що в 2021 році планується створення Агенції оборонних технологій, прообразом для створення якої є американська DARPA. Вона сприятиме створенню перспективних зразків озброєння та військової техніки.

Нагадаємо, "Ліга оборонних підприємств України" є українським недержавним об’єднанням виробників озброєння та військової техніки, до складу якого входять понад шістдесят вітчизняних приватних компаній, які займаються випуском оборонної продукції за різними напрямами, зокрема – бронетехніка, безпілотні літальні апарати, засоби радіолокаційного спостереження та радіоелектронної боротьби, засоби зв’язку та ін.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:25
На Буковині зірвали оборудку контрабандистів на пів міл ...
Сьогодні 16:54
Біля кордону з Румунією прикордонники затримали нелегал ...
Сьогодні 16:35
Понад 260 тисяч гривень збитків: скеровано до суду обви ...
Сьогодні 16:27
За нанесення тілесних ушкоджень працівникам поліції вій ...
Сьогодні 15:55
Київською митницею в міжнародній посилці виявлено акуст ...
Сьогодні 18:21
Погода на горнолыжных курортах Карпат в первую весеннюю ...
27 лютого 10:48
Марина Лазебна: Забезпечення соціальних прав людей, під ...
27 лютого 10:45
У Мінінфраструктури за участі Владислава Криклія відбул ...
27 лютого 10:42
У Мінфіні підписано перші 7 угод з провідними банками п ...
27 лютого 10:39
Дмитро Кулеба та Жан-Ів Ле Дріан домовилися про участь ...
Сьогодні 11:52
У Києві під час спецоперації затримали житомирянина, як ...
26 лютого 12:47
Обшуки у приміщеннях комунального підприємства Житомирс ...
26 лютого 12:05
На Житомирщині поліція розслідує обставини вбивства чол ...
26 лютого 11:53
На Житомирщині стався конфлікт між старостою та знімаль ...
25 лютого 10:54
У Житомирі викрили злочинну групу у викраденні та відми ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення