У прикордонні загони шукають начальників штабів. Відкрито, без корупції і домовленостей - за проєктом НОКС

24.06 14:18    
У Держприкордонслужбі розпочався 7 етап відбору кандидатів в рамках проєкту НОКС.

Нове обличчя керівного складу – це нова філософія призначення на керівні посади у Державній прикордонній службі України, яка впроваджується за підтримки Посольства США в Україні та МОМ .

Проєкт вже два роки успішно реалізується в прикордонному відомстві, а попередні лідери конкурсного відбору, а це – 18 начальників загону та 21 заступник начальників загону, вже призначені на відповідні посади. Проєкт дав можливість відкрито, без корупції, кумівства і домовленостей відбирати кандидатів на керівні посади. Призначення відбувається за рейтингом, який формується за зрозумілими об’єктивними показниками.

Варто також наголосити, що від початку запровадження проєкту жодна посадова особа не була призначена на відповідні керівні посади в органи Держприкордонслужби поза конкурсом.

Учора в Окремій комендатурі охорони і забезпечення, що у Києві, стартував черговий етап відбору кандидатів в рамках проєкту НОКС.

З 23 по 25 червня відомство вже всьоме відбиратиме кращих офіцерів на керівні посади прикордонних загонів. Цього разу – кандидатів для зарахування до кадрового резерву на посади перших заступників начальників органів охорони державного кордону – начальників штабів.

Бажання взяти участь у теперішньому відборі виявили 19 офіцерів. Претенденти складатимуть іспити впродовж трьох днів, а переможці конкурсу будуть зараховані до кадрового резерву згідно з рейтингом.

Як і під час попередніх рейтингових відборів, зокрема на посади начальників органів охорони кордону та начальників штабів прикордонних загонів, на кандидатів очікують справжні іспити. Це комплексний тест з прикордонної безпеки, фізична підготовка, майстерність вправляння зі зброєю, знання ділової української мови та іноземних мов. Якщо кандидат чи кандидатка не добере кілька балів, надолужити може під час співбесіди. Додатковим аргументом може стати результат IQ-тесту та добровільної перевірки на доброчесність за допомогою поліграфа.

Надзвичайно важливо, що такі заходи відбуваються за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Міжнародної організації з міграції в Україні та представників громадянського суспільства – громадської організації «Європа без бар’єрів», що є підтвердженням відкритості та публічності Державної прикордонної служби України у заходах з формування кадрового резерву керівного складу органів охорони державного кордону.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 15:05
На Закарпатті поліцейські викрили нелегальний реабіліта ...
Вчора 12:03
Заробили на дитячому харчуванні 1,3 млн грн: на Харківщ ...
Вчора 11:22
Донеччина: Поліція документує наслідки 17 обстрілів нас ...
Вчора 11:02
Будівництво амбулаторії зі збитками в один мільйон грив ...
Вчора 10:45
Вимагав 10 тисяч доларів хабара за незаконний виїзд з У ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
24 лютого 09:44
Уряд урегулював термінологію інформаційно-комунікаційни ...
24 лютого 09:41
БЕБ та КРАІЛ підписали Меморандум про взаємодію та інфо ...
24 лютого 09:38
Хабар за зміну обвинувачення в суді – викрито прокурора ...
Вчора 10:28
На Житомирщині поліцейські завершили розслідування жорс ...
30 червня 16:08
На Житомирщині шахраї, представляючись чиновниками ОДА, ...
30 червня 12:19
У Житомирі прокуратура наполягає на суворішому покаранн ...
29 червня 18:04
У Житомирі судитимуть викладачку музичної школи, обвину ...
29 червня 10:20
У Житомирі члену МСЕК за продаж групи інвалідності пора ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення