Міндовкілля: США підтримують цілі України в боротьбі з кліматичними змінами

24.06 15:10    
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський провів онлайн-зустріч із заступником Спеціального посланника Президента США з питань клімату Джонатаном Першингом.

“Нас надихають прагнення Президента Джо Байдена щодо повернення США до Паризької Угоди і ряд оголошених дій та ініціатив у напрямі боротьби зі зміною клімату. Маючи такого союзника як США, Україні легше просувати власні кліматичні амбіції”, - повідомив Роман Абрамовський.

За словами Міністра, для України реалізація кліматичних амбіцій є дуже важливим завданням. Ми підтримуємо прагнення світових країн досягти кліматичної нейтральності до 2050-2060 років та зі свого боку робитимемо все, аби наші кліматичні цілі повністю корелювалися із світовими.

Головні тези Міністра:

- Україна готова формувати кліматичні тренди на пострадянському просторі та в Чорноморському регіоні;

- Україна готує Другий національно визначений внесок до Паризької угоди. Після його ухвалення, ми відразу перейдемо до програми імплементації цих заходів у реальне життя і тут підтримка США на рівні залучення партнерів та інвестицій безперечно є дуже важливою;

- На шляху до зеленого переходу в Україні має пройти справедлива трансформація вугільних регіонів. Для цього спільно з Міненерго працюємо над зменшенням видобутку вугілля та розвитком безпечних джерел енергії;

- Щоб спрогнозувати вплив кліматичних змін на Україну до кінця століття, Міндовкілля напрацьовує Стратегію з адаптації до зміни клімату. Документ розробляється для конкретно визначених територій і має максимально прикладний характер. Наступний крок - розробка плану дій для його реалізації;

- Збільшення лісистості України допоможе у боротьбі з кліматичними змінами. Заліснення допоможе збільшити абсорбцію СО2;

- Для України важлива успішна співпраця з Кліматичним інвестиційним фондом та налагодження відносин із Зеленим кліматичним фондом, аби реалізовувати масштабні інвестиційні програми.

Заступник Спеціального посланника Президента США з питань клімату Джонатан Першинг зазначив, що Сполучені Штати Америки підтримують Україну на шляху до досягнення кліматичних цілей.

“Україна демонструє позитивний приклад для інших країн та потенціал на шляху до зеленого переходу. США підтримують Україну у її кліматичних амбіціях та зацікавлені у залученні її до глобальних процесів зміни клімату. Ми готові стати вашими партнерами у цьому та допомогти у залученні технічних експертів та реальних інвестицій для втілення у життя нових можливостей для зеленого переходу”, - зазначив він.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:05
На Закарпатті поліцейські викрили нелегальний реабіліта ...
Сьогодні 12:03
Заробили на дитячому харчуванні 1,3 млн грн: на Харківщ ...
Сьогодні 11:22
Донеччина: Поліція документує наслідки 17 обстрілів нас ...
Сьогодні 11:02
Будівництво амбулаторії зі збитками в один мільйон грив ...
Сьогодні 10:45
Вимагав 10 тисяч доларів хабара за незаконний виїзд з У ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
24 лютого 09:44
Уряд урегулював термінологію інформаційно-комунікаційни ...
24 лютого 09:41
БЕБ та КРАІЛ підписали Меморандум про взаємодію та інфо ...
24 лютого 09:38
Хабар за зміну обвинувачення в суді – викрито прокурора ...
Сьогодні 10:28
На Житомирщині поліцейські завершили розслідування жорс ...
30 червня 16:08
На Житомирщині шахраї, представляючись чиновниками ОДА, ...
30 червня 12:19
У Житомирі прокуратура наполягає на суворішому покаранн ...
29 червня 18:04
У Житомирі судитимуть викладачку музичної школи, обвину ...
29 червня 10:20
У Житомирі члену МСЕК за продаж групи інвалідності пора ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення