Упродовж серпня-вересня вдалося скоротити борги із виплати зарплат майже на 8 %, – Світлана Глущенко

25.09 14:17    
Упродовж серпня-вересня цього року зберігається позитивна динаміка щодо зменшення заборгованості із заробітної плати у порівнянні з 1 липня 2021 року. Зокрема, станом на 20 вересня сума боргу зменшилася вже на 7,8%, або на 309 млн грн. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Світлана Глущенко під час чергового засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати 24 вересня в Києві.

«Поступове зменшення боргу вказує на те, що процес вдалося зрушити з мертвої точки. Але ситуація із загальним боргом, який накопичувався роками та складає понад 2 млрд грн, досить складна і потребує посилення роботи. Спільно ми повинні досягти цілей, визначених Урядом – повністю ліквідувати заборгованість на підприємствах, де борг менш як 15 млн грн та вдвічі скоротити у решти боржників. До кінця року не так багато часу, отже прошу активізувати роботу», – зазначила Світлана Глущенко.

Непростою залишається ситуація із заборгованістю на підприємствах, які знаходяться у сфері управління центральних органів виконавчої влади. Але впродовж серпня-вересня цього року борг вдалося зменшити на 119,6 млн гривень, або на 5,4%. У розрізі центральних органів влади у порівнянні з липнем найбільше боргів на підприємствах Державного космічного агентства та Фонду держмайна. Зважаючи на це, поточна робота буде активізована у напрямку пошуку шляхів розв’язання вказаних проблем.

«За результатами кожного засідання напрацьовується низка конкретних доручень з визначенням виконавців. Також звертаємося до органів центральної влади та керівництва ОДА - замість констатації фактів та підбиття статистичних даних виходити з ініціативами та дієвими планами щодо ліквідації заборгованості. Зі свого боку Мінекономіки готове долучитися до реалізації цих планів», – озвучила заступник Міністра економіки.

У засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати взяли участь у режимі доповідей представники Державного агентства водних ресурсів України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Державного агентства лісових ресурсів України, Хмельницької, Житомирської та Рівненської областей. Крім цього, традиційно були присутні також і представники інших органів центральної виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, професійних спілок.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:50
Псевдопенсіонер пропонував 2 000 євро за пропуск через ...
Сьогодні 16:48
Більше 100 тисяч гривень за фіктивну довідку
Сьогодні 16:48
На Буковині прикордонники спільно з СБУ та ДБР затримал ...
Сьогодні 16:47
Розділяв ідеї «руської весни», поки вона не прийшла до ...
Сьогодні 11:52
ДБР на Буковині викрило схему нелегального перевезення ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
24 лютого 09:44
Уряд урегулював термінологію інформаційно-комунікаційни ...
24 лютого 09:41
БЕБ та КРАІЛ підписали Меморандум про взаємодію та інфо ...
24 лютого 09:38
Хабар за зміну обвинувачення в суді – викрито прокурора ...
Сьогодні 16:40
Загибель мирних жителів, зруйновані будинки та цивільні ...
21 травня 10:57
У Житомирі по вулиці Вітрука п'яний водій «Chevrolet T ...
21 травня 10:37
Поліцейські завершили розслідування розбійного нападу у ...
20 травня 17:11
В Житомирській області податківець «погорів» на корупці ...
20 травня 17:08
На Житомирщині СБУ продовжує викривати прокремлівських ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення