Марія Місюрова: Ситуація з киснем у лікарнях Житомира вже напружена
20.10.2021 13:14 Марія Місюрова: Ситуація з киснем у лікарнях Житомира вже напруже ...
«Поки кисню вистачає, та наразі 97% пацієнтів потребують кисневої підтримки»
Про проект Контакти Реклама

Міжвідомчий штаб розглянув питання координації взаємодіючих сил, залучених до посилення кордону з Білоруссю

25.11 14:51    
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулося чергове засідання Міжвідомчого координаційного штабу з протидії можливій міграційній кризі на кордоні з РБ.

Окрім персонального складу, до засідання у режимі відеоконференції долучилися й представники створених регіональних координаційних штабів.

«Робота координаційних штабів повністю організована на центральному, регіональному та місцевому рівнях. Така система дозволяє нам ефективно вирішувати нагальні питання, пов’язані з охороною кордону, здійснювати своєчасний обмін інформацією і миттєво реагувати на всі виклики», – зазначив керівник Міжвідомчого координаційного штабу Володимир Нікіфоренко.

Учасники визначили персональний склад регіональних штабів та акцентували увагу на важливості чітких злагоджених дій на всіх рівнях.

Одним з ключових питань було обговорення проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Полісся», яка розпочалася на кордоні та проводиться Державною прикордонною службою України спільно з силами Національної гвардії, Національної поліції, ЗСУ, ДСНС та іншими задіяними резервами.

У ході проведення операції Міжвідомчий координаційний штаб детально пропрацьовуватиме і відстежуватиме всі можливі сценарії розвитку ситуації щодо спроб незаконних мігрантів порушити державний кордон України.

Також Володимир Нікіфоренко поінформував колег про постійну співпрацю прикордонників України з прикордонниками країн Євросоюзу, які вже відчувають на собі наслідки міграційної кризи. Зокрема, він відмітив про розмову та обмін інформацією з цього питання між Головою Державної прикордонної служби України Сергієм Дейнеком та Командувачем Службою охорони державного кордону Литовської Республіки Рустамасом Любаєвасом.

У свою чергу присутня на засіданні Уповноважена ВРУ з прав людини Людмила Денісова зазначила про моніторингові візити, які здійснюють її представники з метою перевірки додержання прав прикордонників, поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії, і довела результати наради з представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні, Міжнародної організації з міграції в Україні та правозахисних громадських організацій, на якій було досягнуто домовленостей про просвітницькі заходи з додержання прав правоохоронців та надання правової допомоги мігрантам.

Окремо представники міністерств та органів виконавчої влади обговорили питання проведення спільних тактико-спеціальних навчань із залученням усіх сил та засобів, що задіяні до посилення державного кордону. Такі навчання мають змоделювати найгостріші ситуації, що можуть виникнути на кордоні та відпрацювати дії всіх задіяних сил та засобів.

Крім того, було визначено необхідність напрацювання пропозицій для законодавчих змін на випадок можливого різкого загострення ситуації на кордоні з урахуванням досвіду країн ЄС.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:38
Спеціалісти поліграфа Держприкордонслужби пройшли курси ...
Сьогодні 13:33
Втрати несуть, але і сигарети нести не перестають
Сьогодні 12:12
В Одессе спасатели ликвидируют последствия разгерметиза ...
Сьогодні 11:37
Николаевская область: на пожаре погибла женщина
Сьогодні 11:10
Сумские огнеборцы ликвидировали возгорание не эксплуати ...
Сьогодні 10:55
Прем’єр-міністри України, Грузії та Молдови обговорили ...
Сьогодні 10:52
Ольга Стефанішина: Очікуємо, що нова коаліційна угода в ...
Сьогодні 10:49
Дмитро Кулеба: На зустрічах у Ризі йтиметься про конкре ...
Сьогодні 10:46
У Брюсселі відбулося засідання Комітету асоціації Украї ...
Сьогодні 10:43
ВРП звільнила у відставку суддю Касаційного господарськ ...
Сьогодні 13:02
У Бердичеві нетверезий водій після вчиненого ДТП намага ...
Вчора 11:23
За оборудки з чужою карткою житомирянину загрожує позба ...
29 листопада 12:53
На Житомирщині виявили нелегальну товарну біржу, на які ...
25 листопада 12:13
Житомирські слідчі поліції завершили розслідування пора ...
25 листопада 11:04
Поліцейські перевірили два торговельні центри у м. Жито ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення