Парламент відкрився для «зелених кашкетів»

26.11 15:05    
Учора відмінники навчання, слухачі та курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України побували у Верховній Раді України.

Під час екскурсії курсанти-прикордонники пройшли в кулуарами Верховної Ради. Дізналися про архітектурну спадщину будинку українського парламенту. Завітали в гостьову ложу балкону зали пленарних засідань, в якому ухвалюються закони.

Гості в зелених кашкетах отримали можливість побачити почесний портал, в якому зберігається копія Конституції Пилипа Орлика та Прапор Незалежності, який народні депутати внесли у «залу під куполом» в день прийняття Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року. Ці події лягли в основу картини Олексія Кулакова «Державотворення», яка викликала справжнє захоплення у прикордонників.

Безпосередньо ознайомитися з цікавинками єдиного законодавчого органу Держави курсанти-прикордонники змогли на запрошення Народного депутата України Павла Сушка. Парламентар сам навчався у прикордонному виші. «Роки навчання в Академії згадую, як найкращі у своєму житті. Пам’ятаю всі традиції, цінності і військове виховання. Академія в моєму серці – назавжди! Сьогодні теж підтримую тісний зв’язок з альма-матер і працюю на сприяння у її розвитку», – написав Павло Сушко на своїй сторінці у Facebook. «Переконаний, що серед сьогоднішніх підполковників, капітанів, сержантів та солдатів – є майбутні державотворці. Бажаю, щоб цей візит до єдиного органу законодавчої влади в Україні додав натхнення на нові успіхи і зростання по службі», – зазначив парламентар.

Після екскурсії у Верховній раді слухачі та курсанти академії безпосередньо ознайомилися з роботою ще одного центрального органу влади – Адміністрації Держприкордонслужби України. З ними зустрівся заступник Голови прикордонного відомства генерал-майор Сергій Сердюк, який розповів про роботу Адміністрації та основні складові взаємодії з підпорядкованими органами. Курсанти також мали можливість поставити найбільш нагальні запитання та дізнатися про першочергові пріоритети у діяльності прикордонного відомства.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:17
СБУ викрила у Києві підпільний серверний центр, який ро ...
Сьогодні 15:04
Правоохоронці викрили розробника проросійських вебресур ...
Сьогодні 11:47
Інформація щодо проведення заходів державного контролю
Вчора 19:02
СБУ припинила діяльність хакерів, які тероризували Укра ...
Вчора 18:15
СБУ знайшла понад 8 млн грн готівки у чиновниці Львівсь ...
09 серпня 10:47
Як перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката?
08 серпня 10:01
За ініціативи СБУ українським захисникам передано війсь ...
03 серпня 12:45
Чи можна оформити допомогу по безробіттю, якщо підприєм ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
Сьогодні 11:00
У Житомирі поліцейські затримали «професора медичних на ...
Сьогодні 10:10
СБУ викрила спробу фсб встановити «жучки» в кулуарах Ве ...
Вчора 14:08
Волонтера з Житомира підозрюють у схемі продажу автомоб ...
Вчора 14:02
На Житомирщині правоохоронці викрили схему наживи на ав ...
Вчора 12:16
На Житомирщині викрили зрадника, завербованого фсб рф
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення