На базі Національної академії ДПСУ відбулося 5-те засідання Наукової ради МВС

25.05 13:53    
У Національній академії Держприкордонслужби України провели 5-те засідання постійного консультативного органу Міністерства внутрішніх справ України «Наукова рада Міністерства внутрішніх справ України».

Відкрила захід Державний секретар Міністерства внутрішніх справ України, голова Наукової ради Міністерства внутрішніх справ України Інна Ящук.

«В умовах повномасштабної військової агресії російської федерації проти України науковці органів установ та закладів системи МВС професійно виконують покладені на них обов'язки, а здійснювана ними наукова діяльність дозволяє нашому міністерству своєчасно ефективно реагувати на виклики пов'язані з умовами збройної агресії щодо розроблення нормативно-правових актів, концепцій, стратегії діяльності органів державної влади, а також у сфері освітньої та наукової діяльності», – зазначила Інна Ящук.

Під час засідання науковці обговорили питання організації інженерної, а також базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти МВС. Окремо обговорили результати за напрямом медичної підготовки здобувачів освіти.
Також зупинилися й на співпраці закладів освіти з діючими підрозділами органів системи МВС щодо спільних наукових досліджень.
Окремою темою було розглянуто організацію наукових заходів з актуальних питань правоохоронної діяльності та впровадження результатів наукових досліджень в умовах війн, а реалізація міжнародних наукових проєктів, додержання академічної доброчесності при проведенні наукових досліджень та багато іншого.

Інна Ящук вручила відзнаки Міністра внутрішніх справ України кращим науковцям, а також дипломи та нагороди переможцям Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти вишів, що належать до сфери управління МВС.

Цей конкурс був спрямований на підтримку обдарованої молоді, заохочення до проведення наукових досліджень, сприяння професійному зростанню та інтеграції наукових досягнень у практику.

Для участі у конкурсі було подано 126 робіт за 16 номінаціями. Фінальний етап відбувся у форматі науково-практичної конференції на базі Харківського національного університету внутрішніх справ (м. Камянець-Подільский), в якій взяли участь 55 конкурсантів.

Водночас, члени Наукової ради МВС відвідали Алею Слави, де віддали шану пам’яті та поклали квіти на могили полеглих Захисників України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 14:04
Рятувальники Закарпаття та Івано-Франківська ліквідувал ...
Сьогодні 10:41
На Одещині ліквідували канал незаконного переправлення ...
Сьогодні 10:15
У Хароіві рятувальники ліквідували наслідки ворожого уд ...
Сьогодні 10:14
Київські рятувальники ліквідовують наслідки ворожих обс ...
Сьогодні 10:13
Сумські рятувальники ліквідували пожежу в житловому сек ...
21 червня 22:35
Вітчизняна ІТ-індустрія: Від інноваційного підходу та т ...
21 червня 09:58
Сатиновые натяжные потолки: От простоты в монтаже – до ...
21 червня 00:18
Лазерная эпиляция – как эффективное средство по избавле ...
20 червня 22:20
Морепродукты в рационе и популярность суши: От разнообр ...
19 червня 10:13
Электрический полотенцесушитель в ванной комнате – зало ...
20 червня 14:33
На Житомирщині ділки заволоділи 25 млн грн державних ко ...
18 червня 18:15
У Житомирі «кримінальний авторитет» заробляв на родинах ...
18 червня 15:07
На Житомирщині чоловік упродовж декількох місяців ґвалт ...
14 червня 10:10
На Житомирщині перекрили міжобласний канал поширення ме ...
12 червня 16:16
На Житомирщині СБУ викрила ботоферму, яка допомагала рф ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення