Віталій Бунечко: Продовжуємо працювати задля захисту нашої землі та спокою громадян
08.01.2025 17:44 Віталій Бунечко: Продовжуємо працювати задля захисту нашої землі ...
«На території Житомирщини безперервно ведуться роботи зі зміцнення державного кордону»
Про проект Контакти Реклама

На Київщині добудують лікувальний корпус Ірпінської міської центральної лікарні

16.06 23:31    
У рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя (HEAL Ukraine)» буде добудовано новий лікувальний корпус Ірпінської міської центральної лікарні.

Розпочате раніше будівництво корпусу було призупинене у 2022 році через повномасштабне вторгнення, тепер його відновлять для завершення всіх необхідних робіт. Під час реалізації проєкту заклад охорони здоров’я модернізують, підвищать його енергоефективність та забезпечать доступ до альтернативних джерел енергії.

«Повномасштабна війна змінила пріоритети та поставила на паузу багато важливих ініціатив. Однак крок за кроком ми рухаємося до того, аби надолужити їх, щоб медична система працювала не лише, реагуючи на виклики війни, але і розвивалась. Якість, доступність та безоплатність медичної допомоги для українців — наше ключове завдання. Вдячний нашим міжнародним партнерам, які активно долучаються до проєктів модернізації медичної інфраструктури. Це дозволяє нам продовжити, зокрема, будівництво лікувального корпусу Ірпінської міської центральної лікарні, що було зупинено через війну. Відповідно, буде розширено перелік видів медичної допомоги, якими невдовзі зможуть користуватися жителі всього Бучанського району, що суттєво постраждав внаслідок збройної агресії росії», — сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час робочого візиту до Київщини.

Зазначимо, що Ірпінська центральна міська лікарня є багатопрофільним медичним закладом та кластерною лікарнею, яка має декілька структурних підрозділів, зокрема багатопрофільний стаціонар — на 193 ліжко-місця, пологовий будинок — на 67 ліжко-місць, дитячу лікарню — на 30 ліжко-місць, консультативно-діагностичну поліклініку для дорослих, яка приймає близько 700 пацієнтів за зміну.

Відповідно до проєкту будівництва новий лікувальний корпус розмістять біля Ірпінської міської поліклініки на місці знесених одноповерхових палатних корпусів. Новий корпус поєднають з поліклінікою надземним переходом.

До складу відділень у новій будівлі увійдуть діагностичне, гінекологічне, пологове відділення, інсультний центр на 15 ліжок та стаціонарне реабілітаційне відділення, а також інші блоки, необхідні для функціонування лікувального корпусу.

Також на території корпусу буде зона відпочинку, система транспортних проїздів, автостоянки, пішохідні тротуари, господарський майданчик, інженерні споруди тощо. Наразі у корпусі відновлено та тривають будівельні роботи та роботи з облаштування благоустрою.

Зараз у лікарні надають амбулаторну та стаціонарну медичну допомогу. Доступ до високоякісної медичної допомоги у разі гострого порушення мозкового кровообігу, гострого інфаркту міокарда, тромбозу чи критичної ішемії периферичних судин та тяжкої політравми можуть отримати близько 400 тисяч мешканців Бучанського та інших районів.

Вже понад два роки ворог щоденно завдає ударів по медичній інфраструктурі України. Попри це Міністерство охорони здоров’я разом із партнерами продовжують працювати та відновлювати медзаклади аби медична допомога була доступною кожному. Так, від початку повномасштабної війни на Київщині відновлено 87 об’єктів медзакладів, ще 65 об’єктів — відновлено частково.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:26
СБУ передала в Музей один із легендарних дронів Sea Bab ...
Сьогодні 18:38
Антикваріат у посилці: Київські митники зупинили спробу ...
Сьогодні 18:38
14 червня — День донора крові: Крапля, що рятує життя
Сьогодні 18:36
У Києві відбувся допрем’єрний показ документального філ ...
Сьогодні 18:35
Українські поліцейські в Естонії: як досвід війни стає ...
Сьогодні 18:27
Мін’юст роз’яснює: Реєстрація військовослужбовців за мі ...
Сьогодні 18:25
Компенсація за поранення, контузію чи інвалідність: пор ...
Сьогодні 18:23
Мінфін залучив €1 млрд від ЄС – пʼятий транш макро ...
Сьогодні 18:21
Центр гуманітарного розмінування вперше закупив послуги ...
Сьогодні 18:19
Реактори ЗАЕС не можуть бути перезапущені, поки військо ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення