DataLife Engine > Україна > За обвинуваченням військової прокуратури засуджено нацгвардійця, який погрожував гранатою черкащанам

За обвинуваченням військової прокуратури засуджено нацгвардійця, який погрожував гранатою черкащанам


12.10. Разместил: yuriy
12.10.2018 року Соснівський районний суд м. Черкаси погодився з беззаперечними доказами публічного обвинувача – військової прокуратури Черкаського гарнізону Центрального регіону України та визнав військовослужбовця за контрактом однієї з військових частин Національної гвардії України винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 263 та
ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України.

В ході досудового слідства встановлено, що 19.08.2018, близько 16:00 вказаний військовослужбовець правоохоронного органу, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, скоював хуліганські дії у в центрі одного з мікрорайонів м. Черкаси. Правопорушник демонстрував у дворі багатоповерхових будинків гранату РГД-5, погрожував її підірвати та завдати шкоди життю та здоров’ю оточуючих.

Того ж дня правопорушика затримано згідно положень ст. 208 КПК України. В подальшому обрано йому запобіжний захід у виді тримання під вартою.

З огляду на те, що обвинувачений визнав свою провину у повному обсязі та сприяв встановленню істини у справі, вироком суду обвинуваченому призначено покарання у виді 1 року та 6 місяців тримання у дисциплінарному батальйоні. До вступу вироку у закону силу правопорушник буде знаходитись під вартою.

Вернуться назад