DataLife Engine > Україна > Біля кордону з Росією прикордонники затримали вантажівку з півтонною сиру

Біля кордону з Росією прикордонники затримали вантажівку з півтонною сиру


02.12. Разместил: yuriy
Незаконну оборудку з переміщення півтонни сиру до Росії викрили учора на Харківщині співробітники Державної прикордонної служби України. Правопорушенню запобігли завдяки інформації, що надійшла від оперативних співробітників Східного регіонального управління Держприкордонслужби.

В результаті реалізації оперативної інформації спільним прикордонним нарядом у складі військовослужбовців групи силової підтримки, оперативних підрозділів та відділу «Тополі» Харківського загону між українським н.п. Тополі та російським н.п. Пригородні Тополі було виявлено вантажівку, яка зупинилась біля кордону. З неї невідомі особи почали вивантажувати та переміщували товари на територію РФ. Однак їх задум був викритий прикордонниками. При наближенні останніх, невідомі особи покинули і авто, і пакунки та вдались до втечі на територію РФ.

Біля автомобіля та у вантажівці прикордонники виявили близько півтонни твердого сиру. Вантаж доставлено у відділ прикордонної служби, планується його передача до ДФС. Також тривають заходи щодо виявлення та затримання осіб, причетних до даного правопорушення.

Вернуться назад