DataLife Engine > Україна > За процесуального керівництва військової прокуратури викрито військового-наркомана

За процесуального керівництва військової прокуратури викрито військового-наркомана


05.12. Разместил: yuriy
Загальновідомо, що вживання наркотичних засобів є не лише небезпечним для здоров’я та життя наркомана. Це може бути також небезпечним і для оточуючих, оскільки людина, яка знаходиться у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, нездатна адекватно сприймати навколишній світ та приймати тверезі рішення. А коли мова йде про людину, яка знаходиться на військовій службі, має доступ до зброї та інших засобів ураження, рівень такої небезпеки збільшується в десятки разів.

04.12.2018 в ході розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом військової прокуратури Черкаського гарнізону Центрального регіону України, викрито військовослужбовця-контрактника однієї із військових частин розташованих на території області, який зберігав наркотики. Розслідування кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України, проводиться Золотоніським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Зокрема, на підставі ухвали слідчого судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області проведено обшуку у домоволодінні вказаного військовослужбовця, в ході якого виявлено 132 грами особливо небезпечного наркотичного засобу канабіс, що було підтверджено висновками судово-хімічної експертизи.

Також було виявлено й саморобний пристрій для куріння, який містить сліди вказаного наркотичного засобу.

На даний час вирішується питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України.

Нагадаємо, що боротьба із поширенням алкоголізму та наркоманії у лавах Збройних сил України та інших військових формувань є одним з пріоритетних напрямків діяльності військової прокуратури Центрального регіону.

Вернуться назад