DataLife Engine > Україна > За січень - листопад 2018 року сумські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 13 млн грн

За січень - листопад 2018 року сумські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 13 млн грн


18.12. Разместил: yuriy
Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня - листопада 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 13,2 млн грн.

Водночас аудитори попередили порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на суму 281,1 млн грн.

Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій, проведених спеціалістами управління, розпочали 16 досудових розслідувань, вручили 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 24 заходи впливу: у 13 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 7 - призупинено бюджетні асигнування та 4 розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

За недотримання законодавства 53 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 23 - до дисциплінарної та матеріальної.

Крім того, від початку року до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 140 млн грн.

Вернуться назад