DataLife Engine > Україна > Провокації російсько-окупаційних військ порушують режим роботи КПВВ по всій лінії розмежування

Провокації російсько-окупаційних військ порушують режим роботи КПВВ по всій лінії розмежування


21.12. Разместил: yuriy
Усупереч встановленого режиму роботи контрольних пунктів в`їзду-виїзду, російські збройні формування продовжують створювати потенційну загрозу для життя та здоров’я громадян направляючи їх через лінію розмежування в темний час доби. Таким чином порушуючи взяті на себе зобов’язання щодо безпечного функціонування гуманітарних дорожніх коридорів. Проросійські найманці, цілеспрямовано діючи в умовах грубого порушення прав людини, уповільнюють пропуск громадян через лінію розмежування у визначений час роботи КПВВ та здійснюють значне накопичення громадян і транспорту на тимчасово окупованій території України. Після закінчення визначеного графіком часу роботи контрольних пунктів бойовики, загострюючи безпекову ситуацію у межах дорожніх коридорів, пропускають одразу велику кількість цивільних громадян. Представники самопроголошених органів влади провокують залишення громадян на ночівлю у так званій «сірій зоні» створюючи передумови до загрози життю та здоров’я цих людей, що змушені рятуватися на контрольованій території України від вкрай складної соціально-економічної ситуації яку створила російська окупаційна адміністрація.

Учора такі провокативні дії бойовиків мали місце в усіх контрольних пунктах в`їзду-виїзду, коли о 17.00 з тимчасово окупованої території України одразу прибула значна кількість громадян та автомобілів. Так, до КПВВ «Станиця Луганська» прибуло 246 громадян, до КПВВ «Новотроїцьке» 64 автомобілі, до КПВВ «Гнутове» 25 автомобілів, до КПВВ «Майорське» прибуло 25 автомобілів, а до КПВВ «Мар'їнка» 28 машин. Під час спілкування із громадянами, прикордонники з’ясували, що окупаційні війська навмисне тримали людей на своїх блок-постах та деякий час блокували пропускні операції. Враховуючи темний час доби та потенційну небезпеку, що походить від систематичного порушення режиму припинення вогню російськими збройними формуванням, за рішенням Командувача операції Об’єднаних сил роботу зазначених КПВВ було продовжено. Прикордонниками зі складу Об’єднаних сил організовано заходи щодо додаткового оформлення 835 громадян встановленим порядком та їх пропуску через лінію розмежування. Не зважаючи на провокації на гуманітарних дорожніх коридорах, ворожі сили не досягнуть своєї мети, оскільки підрозділи Об’єднаних сил в першу чергу стоять на захисті прав, свобод і законних інтересів громадян України.

Вернуться назад