DataLife Engine > Україна > Як самостійно відкрити валютну інтернет-картку в ПриватБанку

Як самостійно відкрити валютну інтернет-картку в ПриватБанку


11.02. Разместил: yuriy
Відкрити інтернет-картку ПриватБанку для купівлі валюти можна самостійно через інтернет-банкінг. Така послуга, як і сама картка, є безкоштовною. Строк дії інтернет-картки - 10 років.

Як повідомили у банку, 7 лютого 2019 року в Україні почав діяти закон про валюту і валютні операції, і в цей ж день у ПриватБанку стала доступною послуга онлайн-обміну валюти без жодних додаткових комісій.

Не відвідуючи відділень банку, можна купувати американський долар і євро через інтернет-банкінг і мобільний додаток. Для цього потрібно мати валютну картку ПриватБанку або ж відкрити валютну інтернет-картку.

Звичайні валютні банківські картки (Картка для виплат і картка “Універсальна”) доступні безкоштовно у будь-якому відділенні ПриватБанку. А інтернет-картку можна відкрити самостійно у Приват24 або мобільному додатку, виконавши наступні дії.

Спосіб 1.

Оберіть у Приват24 в меню “Мої рахунки” опцію “Замовити картку”. Вкажіть тип картки і валюту. Після цього зайдіть повторно в Приват24.

Картка автоматично буде додана в меню “Мої рахунки”. Натисніть “Код CVV” у меню “Мої рахунки” та отримайте CVV2-код у SMS.

Спосіб 2.

Натисніть у мобільному додатку Privat24 кнопку “Меню карток” та оберіть “Замовити картку”. Наступними кроками буде вибір типу картки і валюти.

Продаж валюти онлайн здійснюється за поточним комерційним курсом банку і у межах встановленого НБУ ліміту до 150 тис. грн на добу.

За допомогою купленої валюти клієнти можуть відкривати/поповнювати валютні депозити, здійснювати платежі в іноземній валюті чи валютні перекази.

Вернуться назад