DataLife Engine > Україна > Заходи до Міжнародного дня просвіти щодо мінної небезпеки відбулися в районі проведення операції Об'єднаних сил

Заходи до Міжнародного дня просвіти щодо мінної небезпеки відбулися в районі проведення операції Об'єднаних сил


05.04. Разместил: yuriy
Перед контрольним пунктом представники організації поспілкувалися і з цивільними особами, що перетинають лінію розмежування.

В рамках Міжнародного дня просвіти щодо мінної небезпеки військовослужбовці Донецького прикордонного загону зі складу Об'єднаних сил взяли участь в заходах, організованих некомерційними благодійними організаціями «The HALO Trust», Данською радою з питань біженців- Данською групою з розмінування та Швейцарським фондом з протимінної діяльності.

Важливою в даному тренінгу стала участь військовослужбовців саме Держприкордонслужби зі складу Об'єднаних сил, адже в першу чергу саме до них звертаються цивільні особи в разі можливої небезпеки, що може виникати при перетині лінії розмежування. Для прикордонників важливо зреагувати оперативно та разом з тим професійно, аби не зашкодити собі та убезпечити цивільних осіб від ризиків.

Знаковими стали локації занять, а саме зустрічі фахівців у сфері надання інформації щодо мінної небезпеки та прикордонників відбулися як у Маріуполі, так і безпосередньо поблизу лінії розмежування в межах діючого гуманітарного дорожнього коридору біля КПВВ «Новотроїцьке».

Перед контрольним пунктом представники організації поспілкувалися і з цивільними особами, що перетинають лінію розмежування. Вони вкотре нагадали про небезпеки, що чатують поза межами офіційно встановлених дорожніх коридорів, а також про дії в разі виявлення невідомих предметів, або предметів схожих на вибухонебезпечні. За допомогою виставкових стендів та роздаткового матеріалу, лектори наочно продемонстрували види мін, гранат та боєприпасів, що найчастіше знаходять сапери.

Отриманні прикордонниками знання стануть при нагоді, адже саме від чіткості дій військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил при виявленні вибухонебезпечних предметів залежить безпека мирного населення

Вернуться назад