DataLife Engine > Україна > Аби за будь-яких умов перемістити контрабанду через кордон зухвалі пачкарі намагаються підкупити прикордонників

Аби за будь-яких умов перемістити контрабанду через кордон зухвалі пачкарі намагаються підкупити прикордонників


14.04. Разместил: yuriy
Упродовж доби військовослужбовці Мукачівського та Чернівецького загонів запобігли спробам незаконного переміщення сигарет, а в одному випадку контрабандисти спробували підкупити охоронців кордону.

Близько 4-ї години ранку за допомогою теплокамери прикордонний наряд відділення «Богдан» побачив групу осіб, які рухались у бік кордону. Військовослужбовці негайно розпочали переслідування у ході якого було здійснено кілька попереджувальних пострілів, але скориставшись значним віддаленням від наряду, правопорушники вдались до втечі. Під час огляду місцевості прикордонники виявили 4 пакунки в яких знаходилось 2,3 тис. пачок сигарет. Наразі тривають заходи щодо встановлення кола осіб причетних до контрабандної діяльності, сигарети доставлено до прикордонного підрозділу.

А на ділянці відділу «Порубне» за сприяння у переміщенні через держрубіж контрабанди пачкарі спробували «домовитися» із військовослужбовцями Чернівецького загону шляхом пропонування хабара. Отримавши від прикордонників категоричну відмову, хабародавець вдався до втечі. Під час пошуку правопорушника військовослужбовці відділу «Куликівка» виявили підготовлені для переміщення через кордон 6 ящиків сигарет.

На особу складено протокол за ч.1 ст.204-1 КУпАП, а до Нацполіції направлено повідомлення за ч.1 ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Вернуться назад