DataLife Engine > Україна > Морські прикордонники зі складу ООС навчаються основам кібербезпеки

Морські прикордонники зі складу ООС навчаються основам кібербезпеки


06.05. Разместил: yuriy
Разом із реальним протистоянням порушенням прикордонного законодавства, в умовах сьогодення, надзвичайно актуальним є протидія інформаційним загрозам та володіння навичками й уміннями із захисту електронної інформації.

Військовослужбовці Маріупольського загону морської охорони зі складу Об’єднаних сил отримали можливість пройти профільне навчання із кібербезпеки на безкоштовній основі.

В одному з провідних комп’ютерних навчальних закладів Маріуполя, за ініціативи його керівництва, морські прикордонники вивчають кібершифрування, захист комп’ютерів у мережі, сучасні програми, програмування та багато інших дисциплін. Після завершення навчання військовослужбовці отримають диплом за напрямком підготовки «Кібербезпеки».

Директор комп’ютерної академії Ігор Смаглій власною ініціативою запропонував командуванню Маріупольського загону морської охорони співпрацю із навчання.

«Я сам виріс у родині військових, розумію значення та суть збереження інформації. Маю свідоме розуміння, що захист інформації, протидія кібератакам – є виклики сучасності. Моя громадянська позиція – тільки разом, загальними зусиллями ми здатні перемогти у гібридній війні. Отже, кожен, в міру своєї можливості має долучитися й відчути свій вклад у загальну справу», - каже волонтер за покликанням і товариш за кіберзброєю, як його назвали бойові побратими, Ігор Смаглій.

Вернуться назад