DataLife Engine > Україна > Мінветеранів закликало українські телеканали більше привертати увагу глядачів до ветеранів війни

Мінветеранів закликало українські телеканали більше привертати увагу глядачів до ветеранів війни


06.06. Разместил: yuriy
«Україна все зможе завдяки Вам, ветерани!» - це відео в першу чергу для соціуму, для тих, хто з повагою ставиться до ветеранів, пишається своїми захисниками та вірить в них. А ще це відео для тих, хто «втомився від війни», хто думає, що війна його не дістала, снаряди не розбомбили його дім, смерть не забрала рідних та близьких через випадковість, а не через те, що між цим горем та ним стали українські воїни, ветерани. Ветерани пройшли пекло війни, вони вистояли, вони повернулись! Багато з них змінилися, здобули новий досвід, нові вміння, рівень відповідальності та цілеспрямованості. Вони боролися за незалежність та демократичні цінності там, на фронті, тепер продовжують відстоювати їх на мирній території України.
Відеоролик «Україна все зможе завдяки Вам, ветерани!» отримав висновок Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення про належність цього інформаційного продукту до інформації, яка відповідно до Закону України «Про рекламу» підпадає під поняття соціальної реклами.

Тобто не містить ані політичної, ані комерційної складової, й створений лише з метою нагадати, кому треба дякувати за свободу країни, за мир на більшій частині території, за життя.

Відеоролик Мінветеранів розіслало українським телеканалам з проханням його максимально можливого поширення як соціальної реклами. Сподіваємось на їхню увагу та цікавість до ветеранської тематики.

Це лише перший відеоролик з трисерійного циклу, який присвячено ветеранам, які боролися за Україну у різні епохи, часи.

Вернуться назад