DataLife Engine > Україна > Мандрівників із Єгипту та Бразилії прикордонники затримали на Львівщині

Мандрівників із Єгипту та Бразилії прикордонники затримали на Львівщині


22.06. Разместил: yuriy
Двох іноземців-правопорушників затримали учора прикордонники на Львівщині.

Пішого мандрівника військовослужбовці Мостиського загону зупинили поблизу кордону з Польщею. Про незнайомця, якого бачили в одному з прикордонних населених пунктів, співробітникам відділу «Шегині» повідомили місцеві.

В результаті перевірки інформації група реагування затримала громадянина Єгипту 1989 року народження. При собі чоловік мав посвідку на тимчасове проживання в Україні. В ході бесіди стало відомо, що метою свого перебування біля кордону є намір незаконного перетину українсько-польського кордону поза пунктом пропуску та в подальшому потрапити до країн ЄС. Тому в діях єгиптянина вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 204-1 КУпАП.

Іноземця затримано в адміністративному порядку, рішення у справі щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України прийматиме суд.

А ще одного затриманого прикордонниками Львівського загону іноземця передано співробітникам Національної поліції. Громадянина Бразилії затримали у львівському аеропорту, так як на нього спрацювала база даних Інтерполу. Чоловіка з метою арешту розшукували правоохоронці Бельгії.

Вернуться назад