DataLife Engine > Україна > Військовий арсенал у Калинівці повністю перейшов на трирівневу систему охорони

Військовий арсенал у Калинівці повністю перейшов на трирівневу систему охорони


26.06. Разместил: yuriy
Військовий арсенал на Вінниччині продовжує обладнання комплексної системи безпеки. Тут значно розширили штат підрозділу охорони, озброїли його сучасними технічними засобами і повністю перейшли на трирівневу систему охорони.

У комплексі вона дозволяє цілодобово контролювати не лише технічну територію арсеналу, а й прилеглу зону. Наявні сили і засоби здатні протистояти диверсіям та терористичним актам із використанням безпілотних літальних апаратів. Підсилює убезпечення об’єкта кінологічний підрозділ.

Охоронні периметри потенційно небезпечних об’єктів обладнані огорожею нового типу, периметровими технічними засобами охорони і освітленням. Так само встановлена і система відеоспостереження, де зображення з камер виводиться на монітор чергового з безпеки.

«Маємо можливість бачити відео з будь-якої камери на території арсеналу і в разі потреби ретельно оглянути конкретну ділянку, – розповідає командир військової частини полковник Микола Батюк. – КПП технічної території арсеналу обладнали сучасною системою контролю доступу з рамками та турнікетами. Тут же маємо вибухо- та металодетектори».

Командування арсеналу відзначає, що після створення комплексної системи безпеки контроль технічної та прилеглої території став ефективнішим. Лише з початку цього року біля військового арсеналу затримано кількадесят порушників. Також військові зафіксували низку спроб прольоту безпілотників. Усі такі намагання придушували системами радіоелектронної боротьби.

Вернуться назад