DataLife Engine > Україна > Вадим Троян провів повітряний моніторинг кордону з РФ в межах ділянки Східного регіонального управління Держприкордонслужби

Вадим Троян провів повітряний моніторинг кордону з РФ в межах ділянки Східного регіонального управління Держприкордонслужби


30.06. Разместил: yuriy
Заступник МВС Вадим Троян спільно з заступником Голови Держприкордонслужби Олегом Бляшенко під час робочої поїздки в Харківську та Луганську області з борта вертольоту оглянув прикордонну інфраструктуру, інженерні споруди та загородження на українсько-російському кордоні.

Під час візиту прикордонники ознайомили Вадима Трояна з ходом проведення робіт з облаштування кордону з РФ на ділянці відповідальності Східного регіонального управління. Заступник глави МВС також безпосередньо відвідав ділянку кордону, де наразі тривають роботи по інженерно-технічному облаштуванню.

Зазначимо, що загальна протяжність контрольованої ділянки українсько-російського кордону по суходолу становить понад 1 500 км.

Під час поїздки Олег Бляшенко наголосив, що в межах Харківської області на кордоні з РФ обладнано більше 10 опорних пунктів, розгорнуто 4 комплекси відеоконтролю та сигналізації. А в межах Чернігівської, Харківської та Луганської областей створено понад 300 км протитранспортних ровів, прокладено більше 300 км рокадних доріг та контрольно-слідової смуги. Роботи наразі не зупиняються.

«У 2019 році для реалізації Плану інженерно-технічного облаштування українсько-російського, українсько-молдовського кордону та територій, прилеглих до адмінмежі з ТОТ АР Крим з бюджету профінансовано 123 млн грн (30 % від передбачених коштів на 2019 рік). Робота у цьому напрямку триває», – зазначив Вадим Троян.

Вернуться назад