DataLife Engine > Україна > Колеги затриманого в Черкасах на хабарі поліцейського звільнені, а троє керівників отримали дисциплінарні покарання

Колеги затриманого в Черкасах на хабарі поліцейського звільнені, а троє керівників отримали дисциплінарні покарання


08.08. Разместил: yuriy
Оперативник, якого 17 червня затримала військова прокуратура Черкаського гарнізону під час одержання 2000 доларів США хабара, перебуває під цілодобовим домашнім арештом. За неправомірні дії старший оперуповноважений також був звільнений зі служби в поліції. Втратили посади і його колеги, а керівники Черкаського відділу поліції отримали попередження.

Такі результати розгляду внесеного військовою прокуратурою Черкаського гарнізону у відповідності до ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» подання про усунення причин та умов, що сприяли вчиненню цього корупційного правопорушення. Звільнені з роботи: старший слідчий у справі, на якій хотів «заробити» затриманий оперативник, а також начальник сектору розкриття злочинів проти власності відділу кримінальної поліції.

Притягнуті до відповідальності також троє керівників. Начальник Черкаського відділу поліції отримав сувору догану, а його тимчасовий заступник та заступник начальника відділу кримінальної поліції - попередження про неповну службову відповідність.


Нагадаємо, впійманий «на гарячому» поліцейський здійснював оперативний супровід у справі за фактом викрадення автомобіля у громадянки її цивільним чоловіком. Старший оперуповноважений висунув учаснику кримінального провадження вимогу надати йому «винагороду». За 2000 доларів США пообіцяв підготувати рапорт слідчому про відсутність в діях громадянина складу злочину, передбаченого ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом) та знищити відеофайли та інші докази.

Вернуться назад