DataLife Engine > Україна > На контроль чоловік пред’явив повністю підроблені документи на дитину

На контроль чоловік пред’явив повністю підроблені документи на дитину


09.08. Разместил: yuriy
Незаконному вивезенню неповнолітньої мешканки Кривого Рогу до ЄС завадили прикордонники Чопського загону.

Сьогодні вночі в пункт пропуску «Тиса» на виїзд з України прибув 51-річний українець, який разом з 12-річною дівчиною прямував до Італії.

На контроль, разом із паспортами, чоловік пред’явив заяви від батьків про згоду на виїзд дитини за кордон, начебто засвідчені консульством України у Мілані. Згодом під час додаткового вивчення документів, прикордонники встановили, що обидва дозволи від батьків дівчини – повністю підроблені.

За цим фактом охоронці кордону надіслали до поліції повідомлення про виявлення можливого кримінального правопорушення за ст.358 ККУ.

Неповнолітній громадянці України, яку намагались незаконно вивезти за межі України, було винесено рішення про відмову в перетині державного кордону. Після завершення необхідних процесуальних заходів чоловік з дівчиною вибули з пункту пропуску у супроводі співробітників Нацполіції для надання пояснень та проведення подальших слідчих дій.

Варто зауважити, що від початку 2019 року співробітники Держприкордонслужби виявили 35 фактів намагання вивезти з України дітей за фальшивими або недійсними документами.

Вернуться назад