DataLife Engine > Україна > Аудитори виявили фінансових порушень на суму 1,1 млн грн в Управлінні капітального будівництва Чернігівської міської ради

Аудитори виявили фінансових порушень на суму 1,1 млн грн в Управлінні капітального будівництва Чернігівської міської ради


22.09. Разместил: yuriy
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради за період з 01.01.2018 по 31.03.2019.

За результатами контрольного заходу встановлено порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 1,1 млн грн.

Зокрема, установлено, що Управління провело зайві витрати бюджетних коштів на оплату виконаних 5 підрядними організаціями будівельних робіт, вартість і обсяги яких було завищено через:

- не поставлення та відсутність монтажу устаткування, зайве врахування вартості матеріальних ресурсів (болти, лісоматеріали, паста антисептична);

- неправильне застосуванням кошторисної норми;

- завищення ваги матеріалів огорожі;

- завищення обсягів виконаних робіт з утеплення перекриття, шпаклювання та вапняного фарбування стель підвалу, робіт з мурування стін, укладання балок перекриття, установлення віконних зливів, укладання плит, установлення інформаційних стендів.

Ужитими заходами виявлено порушення відшкодовані в повному обсязі.

За порушення законодавства про закупівлі складено та надіслано до суду 2 протоколи про адміністративне правопорушення.

Матеріали ревізії передано до правоохоронного органу.

Нагадаємо, чернігівські аудитори виявили втрат на загальну суму 665 тис. грн під час ревізії на комунальному підприємстві «Виробниче управління комунального господарства».

Вернуться назад