DataLife Engine > Україна > Мінекоенерго створило робочу групу для опрацювання перспектив сталого розвитку відновлюваної енергетики

Мінекоенерго створило робочу групу для опрацювання перспектив сталого розвитку відновлюваної енергетики


16.10. Разместил: yuriy
Зазначена робоча група, яка буде складатись з представників інвесторів у об’єкти ВДЕ, працюватиме під головуванням Міністра енергетики та захисту довкілля України Олексія Оржеля з метою напрацювання рішень для сталого та безперебійного функціонування енергетичного ринку.

Створення робочої групи ініційовано Міністром на нараді, що відбулась 15 жовтня в Мінекоенерго, за участю представників Міністерства, виробників «зеленої» енергії - гравців ринку, народних депутатів. Учасники обговорили низку проблемних питань: розрахунків на ринку електричної енергії, роботи «зеленої» генерації в умовах нового ринку електричної енергії.

Міністр зазначив про важливість залучення інвестицій в енергетичний сектор та дотримання вимог законодавства в частині дотримання зобов’язань перед інвесторами.

«Інвестори, які прийшли на український ринок, мають бачити надійного партнера в особі держави. Водночас високі тарифи не повинні призводити до енергетичної бідності споживачів та неконкурентоспроможності українських товарів», - зауважив Міністр.

Також він наголосив на важливості як збалансування системи, так і досягнення балансу між виробниками електричної енергії, які працюють на ринку, з метою забезпечення рівної конкуренції та енергетичної безпеки.

Учасники наради відзначали, що влада і бізнес налаштовані на досягнення компромісу, щоб уникнути негативних сценаріїв та забезпечити подальше залучення інвестицій у сектор відновлюваної енергетики.

Вернуться назад