DataLife Engine > Україна > Ветерани АТО/ООС проводили тренування на полігоні Нацгвардії України

Ветерани АТО/ООС проводили тренування на полігоні Нацгвардії України


05.11. Разместил: yuriy
Протягом тижня в Івано-Франківській області на полігоні Нацгвардії України ветерани з Прикарпаття разом з підрозділами ЗСУ та військовослужбовцями оперативного резерву і територіальної оборони проводили тренування з вогневої, тактичної, медичної, інженерної підготовки. Ветерани вивчали способи забезпечення життєдіяльності в гірських умовах, облаштування місць базування та ряд інших специфічних дисциплін. До занять були залучені фахівці, які проводять системну роботу з підготовки військовослужбовців та співробітників силових структур.

Перший заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Антон Колумбет переконаний, що саме ветерани – є невід’ємною складовою обороноздатності країни.

«Ми вже маємо майже триста тисяч ветеранів АТО/ООС – це люди з досвідом та переконаннями. І майже всі вони знов підуть захищати за Україну, коли знадобиться. Тому вони мають бути добре навчені, треновані та мотивовані. Ми готові почати широку дискусію щодо системи територіальної оборони на якісно нових принципах, ключовий з яких – опора на ветеранську спільноту», - наголосив Антон Колумбет.

Вернуться назад