DataLife Engine > Україна > Неймовірна гра і довгоочікуване «золото». В Одесі завершився чемпіонат Держприкордонслужби з волейболу

08.11. Разместил: yuriy
Понад 100 прикордонників майже з усієї країни змагалися на одеському «Динамо» за першість у волейболі.

12 команд з Чернігівського, Чопського, Луцького, Мукачівського, Ізмаїльського, Білгород-Дністровського, Херсонського, Луганського прикордонних загонів, Одеського загону морської охорони, Головного центру підготовки особового складу, кінологічного навчального центру та ОКПП «Київ» з 5 по 7 листопада виборювали перемогу.

Південна Пальміра була привітною – як за замовленням «домовилася» з холодним циклоном, зустрівши учасників турніру дуже сонячною погодою та теплим морським бризом.

Під час урочистого відкриття змагань до присутніх з побажаннями сягнути славетних перемог звернулися голова спортивного комітету Державної прикордонної служби України Микола Подоляк та почесні гості чемпіонату – заслужені майстри спорту та олімпійські чемпіони різних часів і видів спорту Яків Желєзняк, Микола Авілов та Олена Соколовська.

Ігри першого дня у групах вже визначили певних фаворитів – за право виходу у фінал змагалися команди Ізмаїльського та Білгород-Дністровського загонів і Чернігівського прикордонного загону та ОКПП «Київ».

У фіналі гри за третє місце зійшлися команди Білгород-Дністровського загону та ОКПП «Київ». З першими подачами м’яча команди не поступалися одна одній, але згодом аккерманці переламали хід гри на свою користь і впевнено перемогли киян у двох матчах з рахунком 25:16 та 25:14, завоювавши бронзові медалі.

Фінальна гра за 1 місце, у який змагалися команди Ізмаїльського та Чернігівського прикордонних загонів, була настільки емоційною та непередбачуваною, що майже до останнього моменту кожна з команд могла стати переможцем. Перший сет з рахунком 25:18 виграли спортсмени команди Ізмаїльського прикордонного загону. У другому сеті і на полі, і на трибунах відбувалося неймовірне загострення пристрастей, адже рахунок був 25:25 – в результаті чого кожній з команд потрібно було вибороти 2 бали, аби перемогти. Тренери, дивлячись на хід гри, використовували своє право на тайм-аути під час яких давали настанови гравцям чим іноді доволі суттєво змінювали тактику та стратегію команди.

І якщо глядачі на трибунах віддавалися емоціям повністю і завзято вболівали, то гравці команд будь що намагалися свої емоції стримувати й повністю сконцентруватися на грі. І у другому матчі це краще вдалося команді Чернігова, яка виборола ці такі бажані 2 очки й перемогла з рахунком 27:25.

Оскільки обидві команди мали по одній перемозі, на них чекав третій вирішальний сет, який за регламентом тривав вже до 15 очок. Початок сету був рівний і рахунок буквально з кожним м’ячом змінювався на користь тієї чи іншої команди. Проте в середині фінальної гри чи то нерви спортсменів з Ізмаїлу були міцнішими, чи то, як то кажуть, допомогла гра на своєму полі й підтримка вболівальників, але вони все ж таки почали «тиснути» суперника й перемогли з рахунком 15:7. Отже у підсумку команда Чернігівського прикордонного загону стала срібним призером чемпіонату. Варто зауважити, що команда Ізмаїльського прикордонного загону п’ять років поспіль завойовувала на відомчих чемпіонатах з волейболу бронзові та срібні медалі й їхня жага до перемоги та регулярні тренування принесли логічні результати – вони таки вибороли першість й .

Під час церемонії нагородження організатори турніру подякували усім спортсменам за прекрасну й чесну гру, згуртованість, та бажання розвивати спортивну складову у прикордонному відомстві. Гра є гра, проте спортивні баталії залишилися на волейбольному майданчику, а у серцях учасників змагань – добрий настрій, наснага, чудові спогади та прекрасні емоції.