DataLife Engine > Україна > Перезавантаження триває: Держархбудінспекція анулювала дозвіл на будівництво в центрі Києва

Перезавантаження триває: Держархбудінспекція анулювала дозвіл на будівництво в центрі Києва


20.11. Разместил: yuriy
Держархбудінспекція на підставі звернення депутата Київської міської ради Ольги Балицької здійснила документальну перевірку щодо правомірності видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на вул. Гоголівській 32-В у Шевченківському районі міста Києва. В ході перевірки встановлено невідповідність намірів забудови земельної ділянки Генеральному плану міста Києва. Отже, за результатами документальної проведено позапланову перевірку та прийнято рішення про скасування дії містобудівних умов та обмежень.

Відповідно до норм Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» наказом Держархбудінспекції анульовано дозвіл на виконання будівельних робіт IV 113192280670 на будівництво житлового будинку на вул. Гоголівська 32-В у Шевченківському районі міста Києва, замовником якого є ПАТ «АВІАКОМПАНІЯ «ВІТА».

«На сьогодні по м. Києву багато питань, особливо в частині видачі дозволів. Але Держархбудінспекція змінює підходи до виконання функцій з нагляду та контролю, наразі вживаються реальні заходи щодо недопущення незаконних забудов», - відзначив Олександр Строкач.


Нагадаємо, наприкінці вересня поточного року розпочалося кадрове перезавантаження Держархбудінспекції. Головне завдання, визначене керівником, - зупинити будівельне свавілля по всій Україні.

Вернуться назад