DataLife Engine > Україна > Двоє росіян та українець пропонували прикордонникам хабарі

Двоє росіян та українець пропонували прикордонникам хабарі


06.12. Разместил: yuriy
Під час контролю спрацювала одна з баз даних прикордонників, в якій було зазначено, що вказаному росіянину заборонений в’їзд в Україну.

В пункт пропуску «Гоптівка» прибув громадянин РФ, який прямував в Україну. Під час контролю спрацювала одна з баз даних прикордонників, в якій було зазначено, що вказаному росіянину заборонений в’їзд в Україну. Іноземець, дізнавшись, що йому відмовлено у пропуску, запропонував прикордонникам Харківського загону 7 000 рублів РФ, щоб потрапити в Україну. Правоохоронці від такої пропозиції відмовились та по факту виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» повідомили співробітників Національної поліції. Росіянин повернувся назад до РФ.

Інший росіянин, також прямуючи в Україну через пункт пропуску «Гоптівка», за безперешкодний пропуск через кордон запропонував неправомірну винагороду у сумі 2 000 рублів РФ. Від хабара прикордонники відмовились, цей факт зафіксували та направили повідомлення співробітникам Нацполіції. Чоловік також повернувся назад в РФ.

А в пункті пропуску «Нові Яриловичі» Чернігівського загону співробітники відділу внутрішньої та власної безпеки УВВБ «Північ» задокументували неправомірні дії громадянина України, який спробував домовитись з прикордонниками щодо пропуску через кордон автомобілів литовської реєстрації.

Під час перевірки документів у громадянина України, який слідував на в’їзд, останній запропонував прикордоннику 100 доларів США за позитивне вирішення питання щодо пропуску трьох автомобілів литовської реєстрації.

Від запропонованої неправомірної винагороди прикордонники відмовились та за даним фактом співробітники внутрішньої та власної безпеки до Нацполіції направили повідомлення про виявлення кримінального правопорушення за ст.369 ККУ.

Вернуться назад