DataLife Engine > Україна > За втручання прокуратури скасовано рішення про неправомірну передачу в приватну власність землі вартістю 1,6 млн грн

За втручання прокуратури скасовано рішення про неправомірну передачу в приватну власність землі вартістю 1,6 млн грн


07.12. Разместил: yuriy
За результатами розгляду позовних вимог Хмельницької місцевої прокуратури скасовано рішення про неправомірну передачу у приватну власність землі площею 28 га та вартістю понад 1,6 млн грн.

Встановлено, що наказами Головного управління Держгеокадастру в області та рішеннями Меджибізької селищної ради затверджено документацію із землеустрою та прийнято рішення про передачу громадянам для ведення особистого селянського господарства 14 земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів Меджибізької селищної ради Летичівського району.

На час прийняття вказаних рішень зазначені особи вже використали своє право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок цієї категорії в межах норм безоплатної передачі для даного виду використання. При цьому, всупереч вимог Земельного кодексу України, при зверненні до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області та Меджибізької селищної ради вони надавали недостовірну інформацію про наявність такого права.

Таким чином, земля поза волею держави неправомірно вибула з її власності.

Вернуться назад